DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

HOSTA FUNKIA BLUE MOUSE EARS NIEBIESKA MINIATURKA

Kod produktu: Hosta
Cena: 16.99 PLN
Dostępna ilość: 168
Czas realizacji: 3 dni
Ilość sztuk: 

Funkia Blue Mouse Ears Hosta

Cena dotyczy 1 doniczki

Czym wyróżnia się Funkia Blue Mouse Ears?

Funkia niebieska ta potocznie zwana jest "Mysimi uszkami".Śliczna, miniaturowa odmiana funkii o zwartym pokroju oraz pięknym ulistnieniu. Funkia Blue Mouse Ears wytwarza urocze, małe, grube, liście, które kształtem przypominają uszy myszy. Początkowo mają one piękny, niebieskawy odcień, jednak z czasem zielenieją. W lipcu ponad kępką zjawiskowych, mięsistych liści pojawiają się cudowne, duże lawendowe kwiaty w kształcie dzwoneczków. Bylina dorasta do około 15 cm wysokości i 30 cm szerokości, tworząc gęste kopczyki okrągłych, lekko pofałdowanych, wklęsłych liści.

Hosta niebieska miniaturka: podstawowe informacje

  • Typ rośliny: wieloletnia
  • Wysokość docelowa: 15 cm
  • Szerokość docelowa: 30 cm
  • Barwa kwiatów: lawendowa
  • Barwa liści: niebiesko-zielona
  • Okres kwitnienia: VII

Dodatkowe informacje

Funkie najlepiej rosną na ocienionych i wilgotnych stanowiskach. Świetnie nadaje się do obsadzania stawów, oczek wodnych, strumyków. Funkia niebieska świetnie prezentuje się w kompozycjach z innymi roślinami. Dobrze wygląda zarówno na małych rabatkach jak i w dużych ogrodach, parkach, skwerach. Mniejsze odmiany świetnie nadają się do uprawy w donicach i pojemnikach na balkonach lub tarasach.

Charakterystyczne dla funki jest to że kolor liści zależy od miejsca w którym rośnie,im ciemniejsze i bardziej zacienione tym ciemniejsze liście.

Sprawdź również pozostałe byliny ozdobne dostępne w ofercie.


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

​​

 

UWAGA!!! 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

     

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.