DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

FUNKIA SHADOWLAND WU LA LA

Dodatkowe informacje

Funkie najlepiej rosną na ocienionych i wilgotnych stanowiskach. Świetnie nadaje się do obsadzania stawów, oczek wodnych, strumyków. Świetnie prezentuje się w kompozycjach z innymi roślinami. Dobrze wygląda zarówno na małych rabatkach jak i w dużych ogrodach, parkach, skwerach. Mniejsze odmiany świetnie nadają się do uprawy w donicach i pojemnikach na balkonach lub tarasach.

Charakterystyczne dla Funki jest to, że kolor liści zależy od miejsca, w którym rośnie, im ciemniejsze i bardziej zacienione, tym ciemniejsze liście.

FUNKIA SHADOWLAND WU LA LA

Kod produktu: HOSTA
Cena: 20.99 PLN
Dostępna ilość: 50
Czas realizacji: 3 dni
Ilość sztuk: 

Hosta Shadowland Wu La La w klasycznym i eleganckim stylu

Cena dotyczy 1 sadzonki z doniczki.

Hosta Shadowland 'Wu La La' to wieloletnia bylina należąca do rodziny liliowatych. Ma charakterystyczne, duże, liście o owalnym kształcie, które są intensywnie zielone z wyraźnym białym obrzeżeniem. Również cechuje się żółtymi, falistymi brzegami liści, które nadają jej niezwykłe piękno. Te wyraźne wzory na liściach czynią ją doskonałą rośliną ozdobną do ogrodów, parków czy nawet do doniczek na tarasie.

Hosta Shadowland osiąga średnią wysokość od 30 do 50 centymetrów i szerokość od 60 do 90 centymetrów. Tworzy gęste kępy, które rozrastają się powoli, nadając ogrodowi subtelną i elegancką atmosferę. Kwitnienie Funkii Shadowland jest również urocze. Wczesnym latem roślina wytwarza kwiatostany w kształcie dzwonków, które są delikatnie fioletowe lub białe. Kwiaty są drobne, ale dają przyjemny zapach i przyciągają pszczoły oraz motyle.

Jak sadzić Funkię Shadowland?

Funkię Shadowland sadzimy w miejscach niezbyt nasłonecznionych. Preferują glebę cięższą, lecz przepuszczalną. Powinna być stale wilgotna. Hosty nawozimy nawozami ogrodowymi typu osmocote uniwersalnym do roślin zielonych.

Jeśli chcesz zrobić hurtowe zakupy, to w naszej ofercie znajdziesz również całe zestawy roślin. Zapraszamy!


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

​​

UWAGA!!! 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

     

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.