DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

Funkia LAKESIDE BANANA BAY Hosta

Kod produktu: HOSTA
Cena: 22.99 PLN
Dostępna ilość: 47
Czas realizacji: 4 dni
Ilość sztuk: 

Funkia Lakeside Banana Bay o żółto-zielonych liściach

Cena dotyczy sadzonki w doniczce. Dla bezpieczeństwa rośliny wysyłamy bez doniczek. 

Piękna funkia Lakeside Banana Bay o błyszczących, zielono-żółtych liściach i lawendowych, delikatnych kwiatach. Blaszki liściowe jajowate, prawie okrągłe, na wierzchołkach zaostrzone, sercowate u nasady, mają do 13 cm średnicy, żółte, obwiedzione nieregularną, zieloną obwódką. Na granicy zielonej obwódki i żółtej części liści występują plamki o pośredniej, przejściowej barwie cytrynowej lub limonkowej. Ogonki liściowe żółte z zielonym obrysem. Hosta Lakeside Banana Bay najlepiej radzi sobie w glebie żyznej i wilgotnej. Zimuje bez problemów i jest łatwa w uprawie. Roślina polecana do sadzenia na glebach żyznych, próchnicznych, umiarkowanie wilgotnych, przepuszczalnych. Polecana na na wystawie wschodniej, gdzie przez 2-3 godziny jest eksponowana na światło.
 

Kwitnie w lipcu i sierpniu. 
Wysokość 25-30 cm
Przycinanie: Jesienią / wcześną wiosną przycinana na wysokość ok 4cm.

Sadzenie hosty Lakeside Banana Bay:

1.Wykopujemy dołek odpowiedniej wielkości (nieco większy niż system korzeniowy),
2.Wlewamy do dołka wodę do wysokości prawie połowy jego wysokości (więcej lub mniej w zależności od rodzaju gleby i stanu jej wilgotności),
3.Rozkładamy system korzeniowy i wkładamy go do dołka,
4.Zasypujemy dołek wydobytą z niego ziemią i lekko zagęszczamy,
5.Podciągamy roślinę do góry, aż znajdzie się na właściwej wysokości w stosunku do poziomu gruntu,
6.Lekko ugniatamy ziemię (ziemia będzie miała konsystencję błota).


Zobacz również nawozy do roślin ogrodowych, które dostarczą im niezbędnych składników odżywczych. 
 

 

KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

​​

UWAGA!!! 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

     

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.