DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

FUNKIA HOSTA WHITE FEATHER Zmienia Ubarwienie !

Kod produktu: HOSTA
Cena: 22.99 PLN
Dostępna ilość: 47
Ilość sztuk: 

Zmieniająca ubarwienie Funkia Hosta White Feather

Cena dotyczy 1 doniczki. Dla bezpieczeństwa wysyłane bez doniczek

HOSTA, która od początku wiosny posiada całkowicie białe liście. 

KOLOR BIAŁY  WIDOCZNY NA ZDJĘCIACH WYSTĘPUJE WYŁĄCZNIE WIOSNĄ. W MIARĘ WZROSTU LIŚCIE CIEMNIEJĄ.

ZDARZA SIĘ, ŻE JESIENIĄ MŁODE PĘDY ZNÓW ROBIĄ SIĘ KREMOWO BIAŁE ! WIOSNĄ JUŻ TYLKO KREMOWO-BIAŁE.

Niesamowita Funkia White Feather

Funkia White Feather się wcześniej niż inne hosty i rośnie w pełnym cieniu. Jest to bylina, która zainteresuje kolekcjonerów nietypowych roślin, gdyż wiosną posiada ona całkowicie białe liście.

Funkie najlepiej rosną na ocienionych i wilgotnych stanowiskach. Hosta White Feather świetnie nadaje się do obsadzania stawów, oczek wodnych, strumyków. Pięknie prezentuje się w kompozycjach z innymi roślinami. Dobrze wygląda zarówno na małych rabatkach jak i w dużych ogrodach, parkach, skwerach. Mniejsze odmiany świetnie nadają się do uprawy w donicach i pojemnikach na balkonach lub tarasach. Charakterystyczne dla funki White Feather jest to, że kolor liści zależy od miejsca w którym rośnie,im ciemniejsze i bardziej zacienione tym ciemniejsze liście.

W naszej ofercie posiadamy również zestawy roślin ogrodowych, które z łatwością pomogą Ci ozdobić Twój ogród!


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

​​

 

UWAGA!!! 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

     

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN
+48 795-688-594

 

transport

RUSZYŁA SPRZEDAŻ

        NA SEZON 2023

 


 

© 2023 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.