DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

Funkia HOSTA First Blush

Kod produktu: Hosta
Cena: 59.99 PLN
Dostępna ilość: 36
Czas realizacji: 3 dni
Ilość sztuk: 

Funkia Hosta First Blush do ogrodu i wokół oczka

 

Cena dotyczy 1 sadzonki z doniczki

Dla bezpieczeństwa wysyłane bez doniczek.

 

         

Jest to bardzo atrakcyjna funkia! Gratka dla koneserów :)

 

 Ta jako pierwsza czerwonolistna” odmiana z USA,niedawno została wprowadzona na rynek. Oprócz bordowych ogonków liściowych posiada pojawiający się wiosną, czerwonawy poblask blaszki liściowej pomiędzy nerwami.

Funkia Hosta First Blush posiada duże, ostro zakończone liście w kształcie wydłużonych serc.

Wiosną ulistnienie nabiera uroczych, czerwonych rumieńców, a później, pod wpływem wzrostu temperatury, staje się zielone. 

 

 

Wymagania:
łatwa w uprawie
Kolor kwiatów:

lawendowy

Kolor liści:

zielone z czerwonym akcentem

Wysokość:
ok 35-40 cm 
Stanowisko:

cieniste, półcieniste

Gleba:
gleba głęboko uprawiona, piaszczysto-gliniasta,
lekko kwaśna bądź obojętna, wilgotna, 
Termin kwitnienia:

sierpień wrzesień

Mrozoodporność:
Całkowita
 

 

Hosta First Blush: dodatkowe informacje

Funkie najlepiej rosną na ocienionych i wilgotnych stanowiskach. Świetnie nadaje się do obsadzania stawów, oczek wodnych, strumyków. Świetnie prezentuje się w kompozycjach z innymi roślinami. Dobrze wygląda zarówno na małych rabatkach jak i w dużych ogrodach, parkach, skwerach. Mniejsze odmiany świetnie nadają się do uprawy w donicach i pojemnikach na balkonach lub tarasach.

Charakterystyczne dla funki Hosta First Blush jest to, że kolor liści zależy od miejsca, w którym rośnie, im ciemniejsze i bardziej zacienione, tym ciemniejsze liście.

W naszej ofercie posiadamy również nawozy ogrodowe do roślin kwitnących. 

 


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

​​

 

UWAGA!!! 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

     

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.