DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

Fiołek Biały

Kod produktu: Viola
Cena: 5.9 PLN

AKTUALNIE ROSNĘ...

Adres e-mail

 

 

Fiołek biały ogrodowy - roślina ozdobna

sadzonka/kłącze 1szt

  • Barwa kwiatów: białe
  • Okres kwitnienia: marzec - maj
  • Stanowisko: słoneczne, półcieniste
  • Wymagania: rośnie w każdej przeciętnej glebie ogrodowej, choć preferuje gleby żyzne, stanowisko cieniste, pół cieniste.
  • Wysokość: z kwiatostanem do 15 cm.

Fiołki białe ogrodowe mają pięknie pachnące drobne kwiatki. Dorastają do 15 cm, a rozrastając się tworzy kępiaste dywany.

W ogrodzie doskonale wyglądają sadzone w grupach, ale i pojedynczo - po kilku latach utworzą biały dywan. Sadzone w otoczeniu oczka wodnego lub strumyka podkreślają kolor wody.

Viola alba Besser - wymagania

Fiołki białe nie mają dużych wymagań. Do prawidłowego rozwoju nie potrzebują żyznych gleb. Wystarczy zwykła lekka ziemia ogrodowa. Podlewanie umiarkowane. Można zasilać je nawozem do roślin kwitnących. Są odporne na choroby i szkodniki.

 

W ofercie sklepu Wodne Rośliny dostępne są również funkie ogrodowe.

 

 

 

 

 


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

​​

UWAGA!!! 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

     

 


OSTATNIO PRZEGLĄDANE PRODUKTY

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁA SPRZEDAŻ

        NA SEZON 2023

 


 

© 2023 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.