DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

Alternanthera reineckii reineka

 

 

 

 

 

Alternanthera reineckii reineka

Kod produktu: Alternanthera
Cena: 3.99 PLN
Adres e-mail

Alternanthera reineckii “reineka” 3zł/szt 2-3plan

Cena dotyczy 1szt

Opis produktu : Jest to roślina bagienna mocno się rozrastająca, znosząca okresowe zatopienie. System korzeniowy posiada wiązkowy z cienkimi delikatnymi korzeniami.

 Roślina dobrze rośnie w tropikalnej oranżerii przy temperaturze wody i powietrza 20-25°C. Można ją uprawiać w akwarium mającym niski poziom wody i w półzanurzonym stanie. Aby roślina mogła rosnąć pod wodą, nie chorując przez co najmniej rok, aklimatyzuje się ją zanurzając młodą roślinę na dłuższy czas. W głębi wody rośnie powoli lecz jest bardzo dekoracyjna. Ładną czerwonawą barwę liści uzyskujemy zwiększając intensywność i czas oświetlenia. Jeżeli dolne liście przy zdrowej górnej części podgniwają, znaczy się że mają mało światła. Tylko przy odpowiedniej intensywności światła górne strony liści uzyskają odpowiednie różowe ubarwienie. Roślina łatwo rozmnaża się przez podział pędów, wyrastających od podstawy korzenia, oraz z liścia. Do wysadzania i ukorzeniania się zalecany jest drobnoziarniste dobrze wzbogacone podłoże.Młode rośliny zaleca się hodować w warunkach bagiennych i dopiero po ukorzenieniu się i wytworzeniu liści przenieść do akwarium.

 

 
 

 

 


DO ZAMÓWIENIA  DOKŁADAMY ZAWSZE ALBO WIĘCEJ ILOŚCI SADZONEK ALBO COŚ EKSTRA W ZALEŻNOŚCI OD DOSTĘPNOŚCI:)

Rośliny akwariowe pochodzą z nadwyżek własnej hodowli. Są to rośliny z hodowli podwodnej.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Bez problemów mogą przetrwać temperatury nawet poniżej -5/-7 stopni.

W przypadku większych mrozów można dokupić heat pack (5zł) grzejący roślinki w czasie wysyłki na naszej aukcji:

https://allegro.pl/oferta/doplata-do-wysylki-w-czasie-niskich-temperatur-8734039272

KAŻDA ROŚLINKA OPISANA OSOBNO WIĘC NIE BĘDZIE PROBLEMU Z IDENTYFIKACJĄ

P O W O D Z E N I A :)

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.