DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

KOTEWKA ORZECH WODNY Trapa natans do oczka wodnego

Kod produktu: Trapa
Cena: 9.9 PLN
Adres e-mail

Orzech wodny Kotewki - do oczka na głęboką wodę

Cena dotyczy 1szt rozety kotewki która potem zawiąże orzechy

na innej aukcji komplet orzechów

Opis:

  • Kotewka to roślina jednoroczna co oznacza ze każdego roku rośliny jesienią zamierają wydając kolczaste orzechy z których wiosna wyrosną nowe piękne okazy.

 

Do tej pory można było u nas kupić sadzonki tej rośliny ostatnio z już dojrzałymi orzechami. Od teraz będzie można kupić dojrzałe orzechy,

które wrzucone do wody w oczku na głębokość kilkudziesięciu cm będą spokojnie czekać do wiosny, w okolicach kwietnia zaczną kiełkować.

Z jednego orzecha w sprzyjających warunkach możne wyrosnąć nawet kilka rozet z których każda możne zawiązać nawet po 5-8 orzechów.

 

  • Orzecha wodnego Kotewki można umieścić w donicy, na żyznym mulistym podłożu. Nie zakopywać. Główna krawędź donicy powinna znajdować się na głębokości około od 30 do 60cm pod wodą. Na wiosnę gdy temp osiągnie około 10 stopni, z każdego orzecha wyrośnie najpierw jedna rozeta z  liśćmi. Gdy warunki będą sprzyjać na pędach bocznych mogą pojawić się dodatkowe rozety. Zdarza się, że pojedyncze orzechy mogą skiełkować po dwóch latach. Więc jakby któryś orzech nie zakiełkował proszę go zostawić na kolejny rok. Trwałość takich orzechów o ile nie zostaną przesuszone to 5 i więcej lat.
  • Orzechy umieszczamy w oczku  od razu po otrzymaniu, przezimują w oczku bez problemu.

W naszej ofercie znajdują się także inne rośliny do oczka, takie jak np. przęstka pospolita czy osoka aloesowata.

 


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

 

Informacja

 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

 

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.