DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

ZESTAW ZIMOWYCH KWIATÓW CIEMIERNIKI Mix 5szt

 

Ciemierniki Helleborus są nie tylko piękne wizualnie, ale także cieszą się renomą jako rośliny o wysokiej tolerancji na trudne warunki atmosferyczne. Ich wytrzymałość na mróz oraz zdolność do rośnięcia w cieniu czynią je idealnymi dla ogrodów o zróżnicowanym klimacie. To doskonały wybór dla ogrodników, którzy pragną cieszyć się pięknem roślin przez cały rok.

 

Odmiany Ciemierników Helleborus wyróżniają się bogactwem kolorów i różnorodnością kształtów. Wśród naszej oferty znajdą Państwo odmiany o delikatnych pastelowych kwiatach, takie jak różowe, fioletowe czy białe, które pięknie kontrastują z ciemnozielonymi liśćmi. Dodatkowo, niektóre odmiany mają ciekawe plamy lub prążki na płatkach, co nadaje im unikalny charakter.

 

Ciemierniki Helleborus to rośliny wieloletnie, które mogą zdobić Państwa ogród przez wiele sezonów. Ich kwitnienie rozpoczyna się już wczesną wiosną, często jeszcze przed stopniowym odwilżeniem, co czyni je niezwykle cennymi dla każdego ogrodnika, pragnącego cieszyć się pięknem kwiatów po zimowej chłodzie.

 

Rośliny te preferują wilgotne, przepuszczalne gleby oraz lekkie zacienienie, jednak są wyjątkowo wszechstronne i mogą rosnąć w różnych warunkach. Ich niewymagający charakter sprawia, że są łatwe w uprawie i stanowią doskonałe uzupełnienie każdego ogrodu.

ZESTAW ZIMOWYCH KWIATÓW CIEMIERNIKI Mix 5szt

Kod produktu: Zestaw Ogród
Cena: 119.99 PLN
Dostępna ilość: 44
Czas realizacji: 3 dni
Ilość sztuk: 

 

ZESTAW 5 CIEMIERNIKÓW MIX

W ZESTAW WCHODZI 5 LOSOWO WYBRANYCH ROŚLINEK 

JEST TO MIX KOLORÓW ( ROŚLINY NIE SĄ OPISANE)

 

 

 

Sadzonki z doniczki

Dla bezpieczeństwa wysyłane bez doniczek

 

ZESTAW BĘDZIE ZAWIERAĆ 5 LOSOWO WYBRANYCH ROŚLIN Z LISTY PONIŻEJ: 

 

 

 • CIEMIERNIK HELLEBORUS DOUBLE ELLEN SPOTTED WHITE - BIAŁY 
 • CIEMIERNIK HELLEBORUS DOUBLE ELLEN PURPLE - FIOLET
 • CIEMIERNIK HELLEBORUS DOUBLE ELLEN RED
 • CIEMIERNIK DOUBLE ELLEN SPOTTED PINK - RÓŻOWY
 • CIEMIERNIK HELLEBORUS DOUBLE ELLEN PICOTEE
 • CIEMIERNIK HELLEBORUS DOUBLE ELLEN GREEN - ZIELONY
 • CIEMIERNIK HELLEBORUS -- PRETTY ELLEN SPOTTED
 • CIEMIERNIK DOUBLE ELLEN PINK - RÓŻOWY
 • CIEMIERNIK  DOUBLE ELLEN SPOTTED YELLOW - ŻÓŁTY
 • CIEMIERNIK HELLEBORUS PRETTY ELLEN PURPLE - FIOLET
 • CIEMIERNIK HELLEBORUS  PRETTY ELLEN RED
 • CIEMIERNIK HELLEBORUS PTETTY ELLEN  PINK - RÓŻOWY
 • CIEMIERNIK HELLEBORUS PRETTY ELLEN GREEN - ZIELONY
 • CIEMIERNIK HELLEBORUS  PRETTY ELLEN YELLOW - ŻÓŁTY

 

 

 


 

KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

 

 

UWAGA!!! 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

     

 

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.