DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

Zestaw Roślin NR 7 NA WYSPĘ PŁYWAJĄCĄ (średnie-wysokie)

 

 

Pływająca wyspa to najprostszy sposób, by rekultywować przeżyźniony staw, ozdobić zbiornik wodny o trudnych do zagospodarowania brzegach (np. zbiorniki przeciwpożarowe, betonowe o stromych brzegach, wyrobiska, glinianki).

 • Odpowiedni dobór roślin sprawia, że wysepka rozwijając się zwiększa swoją powierzchnię oraz strefę korzeniową. Usuwa nadmiar biogenów stając się prawdziwą oczyszczalnią biologiczną wody w oczku bądź stawie.
 • W przeciwieństwie do roślin egzotycznych, rośliny na wyspie nie boją się ani majowych przymrozków, ani zimowania w warstwie lodu, a ich okres wegetacyjny jest znacznie dłuższy. Powstają warunki do bytowania wielu drobnych zwierząt wodnych co m.in. zapobiega zakwitowi glonów (szczególnie sinic.)
 •  

Wyspa obsadzona miętą  wydajnie oczyszcza wodę i napełnia zapachem powietrze – polecamy do stawów i basenów kąpielowych. 

 •  

 

Zestaw Roślin NR 7 NA WYSPĘ PŁYWAJĄCĄ (średnie-wysokie)

Kod produktu: Zestaw Oczko
Cena: 169 PLN
Dostępna ilość: 6
Czas realizacji: 3 dni
Ilość sztuk: 

Zestaw Roślin NR 7 

PŁYWAJĄCA WYSPA DO OCZKA WODNEGO / STAWU

ROŚLINY ŚREDNIE - WYSOKIE

 

 • Pływająca wyspa natlenia oraz zacienia wodę w zbiorniku – szczególnie ważne dla ryb

DO ZAMÓWIENIA DOKŁADAMY KRÓTKĄ INSTRUKCJĘ !!!

 

ZASTRZEGAMY SOBIE MOŻLIWOŚĆ WYMIANY ROŚLIN W PRZYPADKU BRAKU JEDNEJ Z NICH

np. ze względu na ukończenie okresu wegetacji  NA INNĄ W PRZYBLIŻONEJ CENIE BĄDŹ DROŻSZEJ.

 

ZESTAW ZAWIERA NASTĘPUJĄCE ROŚLINY MROZOODPORNE / ZIMUJĄCE :

 1. Tatarak zwyczajny 2 szt
 2. Irys żółty 2szt
 3. Krwawnica Pospolita 2szt
 4. Żabieniec Babka 1 sadzonka
 5. Jaskier Wielki 1 szt
 6. Przęstka pospolita 5 sadzonek
 7. Manna Mielec Variegata 2szt
 8. Oczeret Jeziorny 2szt
 9. Łączeń Baldaszkowy 2szt
 10. Sit Siny 2szt
 11. Sit Rozpierzchły 2szt 
 12. Pałka Drobna 2szt
 13. Pałka Szerokolistna /delikatna/ wąskolistna 1szt
 14. Strzałka szerokolistna 2 szt

 

 

 • Z uwagi na rośliny średnio wysokie trzeba dobrze przygotować podstawe wyspy. żeby w razie wiatru nie przewracała się do wody. 

PŁYWAJĄCA WYSPA

Wyjątkowo jest atrakcyjna pod względem estetycznym, przez wielu uznawana za prawdziwe dzieła sztuki ogrodniczej. Z drugiej strony mają wiele zalet dla środowiska naturalnego – redukują nadmiar substancji pokarmowych w wodzie, ograniczają rozwój glonów i stwarzają lepsze warunki do życia dla ryb. Stworzenie pływającej wysepki na szczęście nie musi być wielkim problemem.

 


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI,

DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.    

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

 

UWAGA!!!

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej włożyć rośliny do zbiornika wodnego i  odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , woda , czas po jakim rośliny zostały umiejscowione ) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.