DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

Zestaw Nr 3 Rośliny PŁYWAJĄCE Oczyszczające i Natleniające

Zestaw NR 3 MIX Roślin pływających

ZASTRZEGAMY SOBIE MOŻLIWOŚĆ WYMIANY ROŚLIN W PRZYPADKU BRAKU JEDNEJ Z NICH np. ze względu na ukończenie okresu wegetacji  NA INNĄ W PRZYBLIŻONEJ CENIE BĄDŹ DROŻSZEJ.

Zestaw Nr 3 Rośliny PŁYWAJĄCE Oczyszczające i Natleniające

Cena: 139 PLN
Dostępna ilość: 5
Ilość sztuk: 

Zestaw NR 3 MIX Roślin pływających

 

ZESTAW ZAWIERA NASTĘPUJĄCE ROŚLINY PŁYWAJĄCE :

1. Pływacz zwyczajny 3szt

2. Rogatek sztywny 7 szt

3. Moczarka Kanadyjska 10 szt

4. Rzęsa 2 paczki

5. Żabiściek pływający 4szt

6. Orzech Wodny Kotewki - KOTEWKA WODNA 3szt

7. SALWINIA DROBNA PŁYWAJĄCA  ( ROŚLINA TROPIKALNA 2 szt

8. PISTIA PŁYWAJĄCA ( ROŚLINA TROPIKALNA )  2szt

9. Gałęzatka Kulista 1-3 cm 4 szt

10. Wgłebik lub Jaskier Pływający 1x

11. Rdestnica kędzierzawa LUB WYWŁÓCZNIK 5 szt

 

Rośliny Oczyszczają wodę w oczku wodnym. Szczególnie polecamy gatunki pływające, wytwarzają one silne systemy korzeniowe. Pobierają składniki pokarmowe wprost z wody, konkurując o składniki pokarmowe z glonami. Dzięki temu uniemożliwiają rozwój glonów i szybko poprawiają czystość wody. Ponadto wiele roślin do oczka zapewnia także cień oraz usuwa nadmiar składników z wody co również pozwala ograniczyć rozwój glonów w wodzie. Natleniające rośliny wodne, znajdujące się cały rok pod wodą, produkuja bardzo duże ilości tlenu w oczku.

 

Zaaranżuj olśniewające oczko wodne i dopasuj do niego rośliny, dzięki którym zyska ono jeszcze więcej charakteru oraz naturalności.

 

 


 

KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

 
 

UWAGA!!!

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej włożyć rośliny do zbiornika wodnego i  odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , woda , czas po jakim rośliny zostały umiejscowione ) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁA SPRZEDAŻ

        NA SEZON 2022

 


 

© 2022 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.