DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

Miskant LITTLE ZEBRA Piękna Trawa do Ogrodu

Kod produktu: Miscanthus
Cena: 19.99 PLN
Czas realizacji: 3 dni
Adres e-mail

Czym wyróżnia się Miskant chiński odm. Little Zebra?

Cena dotyczy rośliny z doniczki p9 - dla bezpieczeństwa wysyłane bez doniczek.

 

To karłowata odmiana miskanta Little Zebra dorastająca do około 70-90  cm wys.(w czasie kwitnienia około 100-120cm wys.), o ładnych, gęstych, przewieszających się kępach. Liście jasnozielone z poprzecznymi, kremowo-złotymi prążkami; wąskie, zwisające równomiernie w dół kępy niemal, że do samej ziemi.

 

We wrześniu  pojawiają się kwiatostany - początkowo ciemnoróżowe z czasem różowo-srebrzyste wiechy wznoszące się nad kępą liści, które zdobią roślinę aż do wiosny.

 

Miscanthus Sinensis Little Zebra - jak hodować?

 

Miskant chiński jest rośliną łatwą w uprawie.

 

Trawa ozdobna Little Zebra preferuje stanowisko słoneczne i półcieniste; glebę przeciętna do żyznej, wilgotną. Młode sadzonki należy zabezpieczyć przed mrozem. Strefa mrozoodporności 6. Ta atrakcyjna trawa jest dekoracją ogrodów przydomowych, w stylu naturalistycznym oraz japońskim. Polecany na rabaty, do sadzenia pojedynczo oraz w grupie.

 

W naszej ofercie posiadamy również zestawy roślin, dzięki którym aranżacja ogrodu lub oczka wodnego będzie łatwiejsza, niż to się wydaje. 

 

 

 

 


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

​​

 

 

UWAGA!!! 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

     

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.