DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

Tojeść rozesłana 'Aurea' Złota (sadzonka)

Kod produktu: Lysimachia
Cena: 8.99 PLN
Dostępna ilość: 50
Czas realizacji: 2 dni
Ilość sztuk: 

Tojeść rozesłana na tereny wilgotne i mokre

Cena dotyczy 1 sadzonki

Opis produktu:

Podstawowe informacje:                 Zalety:

Wysokość docelowa: 7 cm               tworzy niskie dywany

Szerokość docelowa: 60 cm            długie, regularnie układające się pędy

Barwa kwiatów: żółta                       złote liście

Barwa liści: złota

Okres kwitnienia: VI-VIII

 

Fantastyczna bylina zadarniająca do wilgotnych i mokrych miejsc (ale dobrze znosi także okresowe przesuszenie). Bardzo dobra do maskowania nieatrakcyjnych brzegów zbiorników wodnych - rośnie zarówno na brzegu jak i w płytkiej wodzie. W środowisku naturalnym występuje na obrzeżach wód i na mokrych łąkach.

Zjawiskowa bylina o długich, płożących pędach, zdobionych okrągłymi liśćmi w pięknym, złotym kolorze. Rozrastając się tworzy efektowne, jaskrawe dywany. Osiąga około 7 cm wysokości i 60 cm średnicy.

Od czerwca do sierpnia wśród ulistnienia pojawiają się drobne, gwiazdkowate, żółte kwiaty. Tojeść rozesłana Aurea ceniona jest za swą niezwykłą urodę oraz niewielkie wymagania uprawowe. Stanowi cudowną ozdobę rabat, murków kwiatowych oraz ogrodów skalnych. Liście rośliny zachowują swoją niesamowitą, złotą barwę przez cały sezon.

Jak sadzić tojeść Aurea?

Tojeść Aurea najlepiej sadzić przy samym brzegu oczka wodnego tak aby rozrastająć się młode pędy miały dostęp do wody. Można też posadzić ją w oczku w strefie bagiennej w donicy. Jeśli zapewnimy jej nawożenie bedzie rosła zdecydowanie szybciej i gęściej. Najlepiej zastosować uniwersalne nawozy do roślin wodnych.

 


     

KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

 

 

Informacja

 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

 

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.