DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

Turzyca Morrowa Vanilla Ice

Kod produktu: Carex
Cena: 13.99 PLN
Adres e-mail

Turzyca Morrowa Vanilla Ice - dwubarwna gęsta bylina

Do ogrodu lub wokół oczka.

 

Cena dotyczy produktu w doniczce p9. 

Ta niewysoka turzyca tworzy ozdobną, piękną kępę liści. Liście koloru zielonego z kremowym marginesem. Od kwietnia do maja wyrastają niepozorne, żółte pręciki. Turzyca Morrowa Vanilla Ice to dorasta około 30 cm wysokości. Najlepiej będzie rosła w półcieniu lub cieniu, na przeciętnej, próchniczej glebie. Trawa Carex Morrowii polecana do ogrodów japońskich. Nadaje się na rabaty bylinowe i do donic.

 

Carex Morrowii - charakterystyka

  • Kwitnienie: kwiecień-czerwiec
  • szerokość: 30
  • wysokość: 35 cm
  • wysokość kwitnących roślin: 40 cm
  • Stanowisko: słoneczne/ półcieniste
  • Strefa: 5 (mrozoodporna)
  • Uwagi: niekłopotliwa w uprawie.

Jeśli zależy Ci na tym, aby urozmaicić swój ogród, to sprawdź również gotowe zestawy roślin do ogrodu dostępne w ofercie. 

 

 

 

 


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

​​

 

UWAGA!!! 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

     

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.