DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

TUŁACZ PSTROLISTKA PIED PIPER do Ogrodu Nowość

 

 

 

TUŁACZ PSTROLISTKA PIED PIPER do Ogrodu Nowość

Kod produktu: Houttuynia
Cena: 9.9 PLN
Adres e-mail

Pstrolistka sercowata PIED PIPER

Houttuynia cordata PIED PIPER

 

Znana także pod nazwą tułacz pstry. Roślina zielna o pędach nadziemnych o wysokości do 70 cm, wyrastających z gęsto rosnących i szeroko rozrastających się cienkich kłączy. Liście pojedyncze, z błoniastymi przylistkami o długości od 0,5 do 2,5 cm. Pstrolistka sercowata PIED PIPER to wspaniała bylina o wielobarwnych liściach, zmieniających kolory przez cały sezon. Z wiekiem zabarwienie liści staje się coraz bardziej intensywne. Kwitnie na przełomie czerwca i lipca. Drobne kwiaty, zebrane są w gęste kłosy o długości do 2,5 cm, wyrastające naprzeciw liścia.

 

CENA DOTYCZY  Sadzonki z DONICZKI p9

DLA BEZPIECZEŃSTWA WYSYŁANE BEZ DONICZEK

 

Pielęgnacja i uprawa

W obrębie naturalnego zasięgu rośnie na różnych siedliskach, na brzegach strumieni i na wilgotnych łąkach. Z tego też powodu najlepiej rośnie w miejscach wilgotnych.

Wymaga stanowisk lekko zacienionych i osłoniętych.

Preferuje gleby żyzne, wilgotne, próchniczo – torfowe.

W klimacie chłodniejszym znosi nasłonecznienie, wymaga jednak okrywania podczas zimy.

W klimacie ciepłym powinna być uprawiana w cieniu.

Roślina odporna na mróz.

 

Zastosowanie i cechy rośliny

Nadaje się na skalniaki i jako roślina okrywowa.

Dzięki swoim pstrym liściom ładnie komponuje się z innymi roślinami.

Porasta zacienione, trudno dostępne miejsca.

Do sadzenia w ogrodach nadwodnych, w małych grupach po 3-10 lub po 10-20 razem. Liczba roślin na 1 m2 – 7.


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

 

 

 

 

Informacja

 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

 

 

     

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.