DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

Trytoma MANGO POPSICLE płonąca pochodnia żółta

Kod produktu: Kniphofia
Cena: 18.99 PLN
Adres e-mail

Trytoma żółta w egzotycznym wydaniu Mango Popsicle

Wieloletnia, egzotyczna bylina, osiągająca podczas kwitnienia 60-75 cm wysokości. Kniphofia uvaria ma charakterystyczne równowąskie liście zebrane w gęstą kępę, z której wyrastają pędy kwiatostanowe. Trytoma Mango ma okazałe kwiatostany koloru pomarańczowego. Pokrojem przypomina jukkę kalifornijską. Bylina ta kwitnie od czerwca do września. Bardzo dobrze udaje się na stanowiskach słonecznych, na glebie przepuszczalnej. Roślina ta doskonale wygląda jako soliter lub roślina ostatniego piętra rabaty, tworząc tło dla innych roślin. Trytoma żółta dobrze znosi przymrozki, ale zaleca się okrycie jej na zimę. Ładnie wygląda na rabatach słonecznych w połączeniu z innymi bylinami ozdobnymi, np. werbeną, lawendą, galardią, a także rozchodnikami i rojnikami.

Warunki uprawy Płonącej Pochodni Żółtej

  • Odmiana tolerancyjna, łatwa w uprawie.
  • Preferuje miejsce ciepłe, dobrze nasłonecznione, najlepiej w pełnym słońcu.
  • Podłoże przepuszczalne, najlepsze są gleby piaszczyste ulepszone kompostem, zbyt mokre podłoże może powodować gnicie korzeni, gleby ciężkie rozluźnić sporą ilością piasku, poprawiając przepuszczalność podłoża.
  • Odporne na choroby.
  • Po przycięciu kwiatostanów powtarza kwitnienie,
  • Przed nadejściem zimy liście związać, co ochroni wnętrze kępy i korzenie przed nadmiarem wilgoci, podłoże wyściółkować i okryć igliwiem.

 


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

​​

 

UWAGA!!! 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

     

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.