DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

Trawa Czerwona Uncinia rubra Everflame

Kod produktu: Uncinia
Cena: 16.99 PLN
Adres e-mail

Miniaturowa Trawa czerwona Uncinia Rubra Everflame

Idealna roślina do ogrodu czy oczka wodnego!

 

Cena dotyczy 1 mlodej sadzonki w doniczce p9.

 

Uncinia Rubra czerwona to ognista zachwycająca trawa! Cudna odmiana czerwonej trawy ozdobnej wybarwiająca się na intensywny kolor - jaskrawą czerwień. Roślinka pochodzi z okolic Australii i Nowej Zelandii.

 

Rośnie w zwartych kępach, dorasta do około 40-30 cm. Ta trawa czerwona posiada bardzo dekoracyjne liście. W okresie letnim dodatkową ozdobą są czarne kłosy, które wspaniale kontrastują na tle jaskrawoczerwonych liści.
 
Trawa preferuje gleby umiarkowanie wilgotne, próchniczne, przepuszczalne. Lubi stanowisko słoneczne lub półcieniste. W mroźne zimy warto ją przykryć.
 
  • szerokość:40 cm
  • wysokość:30 cm
  • ozdobne liście:czerwonobrązowy
  • stanowisko:słoneczne / półcieniste
  • strefa:6

Sadzenie trawy czerwonej

Czerwoną trawę Uncinia Rubra Everflame sadzimy w miejscach nasłonecznionych, przewiewnych. Gleba powinna być przepuszczalna i żyzna.

Rośliny nawozimy nawozem typu osmocote uniwersalnym do roślin zielonych.

W naszej ofercie znajdziesz również inne rośliny do ogrodu. Zapraszamy! 


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

​​

 

UWAGA!!! 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

     

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.