DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

FUNKIA BRIM CUP do ogrodu i wokół oczka

Kod produktu: Hosta
Cena: 21.99 PLN
Czas realizacji: 3 dni
Adres e-mail

 

FUNKIA BRIM CUP do ogrodu i wokół oczka NOWOŚĆ

Cena dotyczy 1 doniczki

Opis produktu: Przepiękna odmiana o niezwykłych walorach dekoracyjnych.

Jedna  z najciekawszych i niesamowicie przyciągających uwagę bylin ciemnozielonych tworzących regularną rozetę. Wysokością sięga 60 cm, a szerokością 80 cm. Liście Brim Cup są kształtu językowatego o bardzo szerokich marginesach, zielonych na wewnątrz oraz białych na zewnętrznych partiach. Kolor kwiatów oscyluje między białym a lawendowym. Kwitnienie przypada na czerwiec – lipiec. Roślina preferuje warunki półcieniste i cieniste oraz wilgotne. Podłoże najlepiej próchnicze, gliniasto-piaszczyste, bardzo wilgotne.

Podstawowe informacje

Typ rośliny: wieloletnia, karłowata

Wysokość docelowa: 60cm

Barwa kwiatów: białe

Barwa liści: kształt językowaty o bardzo szerokich marginesach, zielonych na wewnątrz oraz białych na zewnętrznych partiach

Okres kwitnienia: LIPIEC, SIERPIEŃ

Późno rozpoczyna wegetację.

łatwość tworzenia kompozycji

brak dodatkowych wymagań i pielęgnacji

 

Warunki uprawy

Stanowisko uprawy: cieniste,  półcieniste

Odporność na mróz: całkowita

Gleba do uprawy: żyzna, umiarkowanie wilgotna, przepuszczalna, wilgotna

SADZENIE: CAŁY SEZON! Od wczesnej wiosny do późnej jesieni

Podlewanie: przeciętne, podłoże umiarkowanie wilgotne

Do sadzenia w małych grupach, po 2-3 lub po 3-10 razem. Liczba roślin na 1 m² - 9.

Podczas dłuższych susz konieczne jest podlewanie. Jednak nadmiar wody może powodować rozwijanie się pleśni, lub innych chorób. Najlepszymi miejscami do zasadzenia są stanowiska lekko zacienione i zacienione. Nadmiar promieniowania słonecznego może prowadzić do uszkodzenia blaszek liści.


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

​​

 

UWAGA!!! 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

     

 

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.