DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

10 x Irys syberyjski Moon Silk kremowo żółte Kwiaty do ogrodu

Kod produktu: Iris.
Cena: 99.99 PLN
Czas realizacji: 4 dni
Adres e-mail

Irys syberyjski Moon Silk Iris Siberica

Cena dotyczy 10 sadzonek / kłącza

 

Odmiana dorastająca do 70 cm wysokości.

Kwitnie na przełomie maja i czerwca, kwiaty piękne, dwubarwne, kremowo-żółte.

Preferuje stanowiska słoneczne i półcieniste. Odmiana mrozoodporna

 

Kosaciec syberyjski nie ma wysokich wymagań glebowych i tak naprawdę może rosnąć na każdym podłożu, chociaż najbardziej odpowiednia jest gleba próchnicza, przepuszczalna i wilgotna.

Doskonale nadaje się na rabaty bylinowe. Pięknie prezentuje się w pobliżu oczek wodnych, stawów...- jest to idealne miejsce dla irysów. Bardzo dobrze rośną na podmokłych terenach, gdzie inne byliny już sobie nie radzą. Ze względu na strzelisty pokrój pięknie prezentuje się w nietypowych, nowatorskich kompozycjach roślinnych. R

oślina ta będzie rosła i pięknie kwitła, również na suchszych stanowiskach, pod warunkiem, iż w okresie letniej suszy nie zapomnimy o podlewaniu.

Są bardzo trwałe – w jednym miejscu mogą rosnąć przez wiele lat.

 

Nawożenie irysa syberyjskiego

Jak większość roślin irysy do prawidłowego wzrostu oraz obfitego kwitnienia potrzebują nawożenia. Najlepiej tutaj sprawdzi się nawóz do roślin kwitnących typu osmocote np. do lili wodnych dostępny w sekcji nawozy do roślin wodnych.

 


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

​​

 

UWAGA!!! 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

     

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.