DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

Rozplenica Japońska BLACK BEAUTY Pennisetum

Kod produktu: Pennisetum
Cena: 19.99 PLN
Adres e-mail

Rozplenica japońska Black Beauty


Cena dotyczy sadzonki z doniczki p9

dla bezpieczeństwa wysyłane bez doniczek

 

NA ZDJĘCIACH RÓWNIEŻ TRAWA BLACK BEAUTY PIĘKNIE PREZENTUJĄCA SIĘ W DUŻEJ DONICY 
 

Rozplenica japońska Black Beauty to trawa silnie rosnąca, o dekoracyjnych liściach i kwiatostanach. Charakteryzuje się fontannowym pokrojem jest łatwa w uprawie i nie wymaga specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych. To trawa o lśniących liściach w kolorze zielonym swym wzrostem osiąga do 80 cm wysokości i do 1,5 m szerokości. Pod koniec sierpnia rozplenica Black Beauty zakwita w dekoracyjne kwiatostany, które dodatkowo stanowią formę dekoracji. W okresie jesiennym liście zmieniają swą barwę na pomarańczowo-żółtą.

Gdzie posadzić trawę Penisetum alopecuroides Black Beauty?

Roślina bardzo atrakcyjna ale wymagającą. Lubi miejsca ciepłe, w pełni nasłonecznione, gleby umiarkowanie wilgotne do wilgotnych, próchniczne, zasobne w wapń i składniki pokarmowe. W okresie wegetacji rośliny należy obficie podlewać i zasilać. Podczas suszy rośliny kwitną mniej obficie i wcześniej się przebarwiają. W miejscach zacienionych dobrze rośnie, lecz kwitnie bardzo słabo lub wcale. Penisetum Alopecuroides Black Beauty to doskonała to trawa do ogrodów skalnych, japońskich i na rabaty bylinowe. Rozplenica japońska Black Beauty dobrze prezentuje się w donicach na balkonach i tarasach oraz w kompozycjach florystycznych.

 

Chcesz ozdobić swój ogród jeszcze bardziej? W naszej ofercie znajdziesz również zestawy roślin do ogrodu!


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

​​

 

UWAGA!!! 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

     

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.