Tojeść rozesłana 'Aurea' Złota (sadzonka)

Kod produktu: Lysimachia
Cena: 4.99 PLN
Dostępna ilość: 115
Ilość sztuk: 

 

 

Tojeść rozesłana 'Aurea'

Cena dotyczy 1 doniczki

Opis produktu::

Podstawowe informacje:                 Zalety:

Wysokość docelowa: 7 cm               tworzy niskie dywany

Szerokość docelowa: 60 cm            długie, regularnie układające się pędy

Barwa kwiatów: żółta                       złote liście

Barwa liści: złota

Okres kwitnienia: VI-VIII

 

Fantastyczna bylina zadarniająca do wilgotnych i mokrych miejsc (ale dobrze znosi także okresowe przesuszenie). Bardzo dobra do maskowania nieatrakcyjnych brzegów zbiorników wodnych - rośnie zarówno na brzegu jak i w płytkiej wodzie. W środowisku naturalnym występuje na obrzeżach wód i na mokrych łąkach.

Zjawiskowa bylina o długich, płożących pędach, zdobionych okrągłymi liśćmi w pięknym, złotym kolorze. Rozrastając się tworzy efektowne, jaskrawe dywany. Osiąga około 7 cm wysokości i 60 cm średnicy.

Od czerwca do sierpnia wśród ulistnienia pojawiają się drobne, gwiazdkowate, żółte kwiaty. Tojeść rozesłana 'Aurea' ceniona jest za swą niezwykłą urodę oraz niewielkie wymagania uprawowe. Stanowi cudowną ozdobę rabat, murków kwiatowych oraz ogrodów skalnych. Liście rośliny zachowują swoją niesamowitą, złotą barwę przez cały sezon.

 

 

 


     

KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

 

 

Informacja

 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

 

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 200 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

PACZKA DOTRZE JUTRO

zamówienie przed 10:00

 

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.