DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

Irys Kosaciec pseudacorus 'Holdens Child' Nowość!!!

Kod produktu: Iris
Cena: 18.99 PLN
Dostępna ilość: 75
Czas realizacji: 3 dni
Ilość sztuk: 

Irys kosaciec - przepiękna ozdoba oczka wodnego

Wczesną wiosną wysyłany jako kłącze. Cena dotyczy 1 sadzonki.

 

Iris pseudacorus to efektowna bylina, rzadko spotykana, odporna, bezproblemowa w uprawie i długowieczna. 

 

Dorosłe egzemplarze tworzą zwarte kępy osiągające około 80cm wysokości. Naturalnym środowiskiem kosaćca niebieskiego jest płytka woda. Irys kosaciec zachowuje typowy dla kosaćców pokrój z szerokimi, wachlarzowato ułożonymi liśćmi, jednak to co zdecydowanie odróżnia go od pozostałych odmian to nietypowy jak na tą odmiane kolor kwiatów. Ozdobą jej są orginalne, niebieskie-filoletowe z żółtymi naciekami kwiaty. Pojawiają sie one w okolicach czerwca.

Sadzenie

Sadzonki sadzimy w oczku w pojemnikach lub bezpośrednio w dnie w przypadku stawu. Głębokość sadzenia to od 0 do 10cm. Podłoże przygotowujemy z mieszanki piachu czarnej ziemi i gliny proporcja okolo 1/1/1 glinę można pominąć. Do podłoża dodajemy nawóz do lilii wodnych i roslin kwitnących typu osmocote lub koreczki.

 

Roślina wymaga intensywnego nawożenia. W naszej ofercie znajdują się różnorodne nawozy do roślin wodnych i nie tylko.


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

 

Informacja

 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

 

 

    

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.