Zakres cenowy
Sortowanie
Wybierz rodzajRośliny do oczka wodnego

Rośliny do oczek wodnych to jedna z kategorii, która wzbudza największe zainteresowanie naszych klientów. Wszystko za sprawą cudownych odmian, które posiadamy w naszym asortymencie. Przejrzyj naszą ofertę i przeanalizuj, jakie rośliny do oczka wodnego najbardziej Ci się podobają. W razie potrzeby skontaktuj się z nami, a z chęcią doradzimy Ci, który rodzaj najlepiej sprawdzi się na Twojej działce i zachwyt gości. Zaaranżuj olśniewające oczko wodne i dopasuj do niego rośliny, dzięki którym zyska ono jeszcze więcej charakteru oraz naturalności. A dlaczego warto mieć je w swoim ogrodzie? Przykładowo natleniające rośliny wodne, znajdujące się cały rok pod wodą, produkują bardzo duże ilości tlenu w oczku. Ponadto wiele roślin do oczka zapewnia także cień oraz usuwa z wody składniki, co pomaga ograniczyć rozwój glonów w wodzie.

 


CZYTAJ WIĘCEJ

Pokaż filtry


123...

Zaprojektuj oczko - wodne rośliny, na które warto postawić

Najpopularniejszymi i wzbudzającymi największy zachwyt roślinami, które warto wybrać, są lilie wodne. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że dostępne są one w wielu różnych odmianach. W końcu tego typu rośliny do oczka wodnego różnią się między sobą kształtem oraz kolorem. Zatem wystarczy, że zakupisz kilka różnych lilii wodnych, a Twój zbiornik wodny błyskawicznie zacznie wyglądać naprawdę magicznie. Przekonaj się, ile satysfakcji daje projektowanie własnego oczka wodnego i sadzenie roślin.

Jakie rośliny do oczek wodnych warto wybrać?

Oczywiście istnieje o wiele więcej roślin, które znakomicie sprawdzają się w oczkach wodnych. Wśród nich zachęcamy szczególnie do postawienia m.in. na skrzyp zimowy czy strzałkę wodną. Koniecznie przejrzyj nasz asortyment, aby przekonać się o tym, jak wiele niesamowitych, wyjątkowych, ale często niezbyt popularnych roślin do oczka sprzedajemy.
Zwróciliśmy również uwagę na to, aby były one dostępne w korzystnych cenach, tak żeby każdy mógł zaprojektować i wyposażyć swoje oczko wodne w taki sposób, jaki tylko wykreuje jego wyobraźnia. Wybierz rośliny, których środowiskiem naturalnym jest woda, lub też te uwielbiające wilgoć i bliską obecność zbiorników wodnych.

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.