DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

Strzałka Wodna  Olbrzymia Sagittaria Gigantea

 

 

 

 

 

 

Strzałka Wodna Olbrzymia Sagittaria Gigantea

Kod produktu: Sagittaria
Cena: 19.99 PLN
Dostępna ilość: 33
Czas realizacji: 3 dni
Ilość sztuk: 

Czym charakteryzuje się strzałka wodna olbrzymia?

Aktualnie roślina rośnie w formie bulwek.

 

Cena dotyczy 1 szt. sadzonki/bulwki. 

 

Późną jesienią do maja wysyłane jako bulwek, potem już sadzonki.

 

Strzałka wodna olbrzymia cechuje się bardzo dużymi liśćmi oraz grubymi mięsistymi łodygami. Dorasta do 1 metra, choć zwykle nie przekracza 50-60cm. Dorosła roślina posiada bardzo grube łodygi i masywne liście. Wymaga większej donicy niż inne strzałki. Z rośliny matecznej wyrastają grube na ponad 1 cm rozłogi, na których końcach tworzą się bulwki. Jej bulwy mają charakterystyczny owalnie spłaszczony kształt. Ze środka wyrasta gruby i masywny kieł. Bulwki te są bardzo duże, mają często około 5 cm średnicy.

 

Sagittaria Gigantea - jak sadzić?

Sadzonki sadzimy w oczku w  pojemnikach  lub bezpośrednio w dnie w przypadku stawu. Głębokość sadzenia to od  0 do 30 cm Podłoże przygotowujemy z mieszanki piachu czarnej ziemi i gliny proporcja około 1/1/1 glinę można pominąć. Do podłoża dodajemy nawóz uniwersalny typu Osmocote lub koreczki.

 

Sagittaria Gigantea intensywnego nawożenia. W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości nawozy do roślin wodnych, które sprawdzą się idealnie. 

 
 
 

KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

 

 

 

Informacja

 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.