DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

Łączeń baldaszkowaty

 

 

 

 

 

 

Łączeń baldaszkowaty

Kod produktu: Butomus
Cena: 5.99 PLN
Dostępna ilość: 908
Ilość sztuk: 

Łączeń baldaszkowaty - kłączowa bylina wodna

(Dostępny od maja)

 

To bylina o wąskich, ciemnozielonych, wyprostowanych liściach i różowoczerwonych kwiatach zebranych w baldaszki wyrastające na wysokich łodygach do 1 m wysokości.

 

Jest mało wymagający. Mrozoodporność całkowita.

 

Kwiatami łączenia można też cieszyć się w domu - świetnie wyglądają w szklanym wazonie. Łączeń baldaszkowaty w stawie naturalnym szybko utworzy efektowne kępy, w sztucznym zbiorniku dobrze jest posadzić go w dużym pojemniku w dość żyznej glebie

 

Butomus Umbellatus - jak sadzić?

 

Kłączową bylinę sadzimy na głębokości  0 - 30 cm, lubi muliste dno, lecz wtedy bardzo szybko się rozrasta, dlatego polecam go do średnich i dużych sadzawek. W małych powinien być sadzony grupowo (kilka szt. razem) w dużych pojemnikach. Jeżeli ma dobrze kwitnąć wymaga przestrzeni  ( nie lubi "tłoku"). Dorasta do wysokości 100 - 120 cm. Powinno się go sadzić w pełnym słońcu lub lekkim cieniu.

Podłoże przygotowujemy z mieszanki piachu czarnej ziemi i gliny proporcja około 1/1/1 glinę można pominąć. Do podłoża dodajemy nawóz  oczek wodnych typu osmocote dostępny w dziale nawozy.


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

 

 

 

Informacja

 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

 

 

     

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN
+48 795-688-594

 

transport

RUSZYŁA SPRZEDAŻ

        NA SEZON 2023

 


 

© 2023 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.