DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

KOLOKAZJA JADALNA BLACK MAGIC Colocasia esculenta

 

 

 

KOLOKAZJA JADALNA BLACK MAGIC Colocasia esculenta

Kod produktu: Colocasia esculenta
brak na stanie
Cena: 69.99 PLN
Adres e-mail

 

KOLOKAZJA JADALNA BLACK MAGIC
Colocasia esculenta Blck Magic


Cena dotyczy sadzonki w doniczce. Dla bezpieczeństwa rośliny wysyłamy bez doniczek.


Kolokazja to roślina o wyjątkowych walorach dekoracyjnych.
Dorasta do 5 metrów wysokości w naszym klimacie max 3m.
Jest rośliną egzotyczną pochodząca ze strefy tropikalnej nazywają ją „olbrzymem” w ogrodzie.

Olbrzymie liście osiągają długość do 1,5 m.
Mają ładną ciemnozieloną po czarną barwę i sercowaty kształt.

UPRAWIANIE
Kolokazja jest rośliną wrażliwą na mróz. Powinna rosnąć na niezamarzających obrzeżach zbiorników wodnych, w mule lub płytkiej wodzie. Do wzrostu potrzebuje sporo słońca (nie lubi zbyt ostrych promieni). Można z powodzeniem uprawiać w ogrodzie lub w dużej donicy. Na zimę roślina musi być przeniesiona do ciepłego pomieszczenia. Bulwa nie ginie co roku, ale z każdym rokiem rośnie coraz większa i tworzy więcej bulw.

PIELĘGNACJA
W okresie wegetacji roślinę należy regularnie nawozić oraz obficie podlewać. Jesienią należy przenosić ją w ciepłe miejsca.

 


 


 

 

 

 


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

​​

 

 

Informacja

 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

 

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.