Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

Juncus effusus Sit rozpierzchły spiralny

 

 

 

Juncus effusus Sit rozpierzchły spiralny

Kod produktu: JUNCUS
Cena: 7.99 PLN
Dostępna ilość: 39
Ilość sztuk: 

Sit rozpierzchły spiralny Juncus effusus

Cena dotyczy sadzonki z doniczki p9

Dla bezpieczeństwa wysyłane bez doniczek

 

Rośliny osiągają wysokość ok 45 cm. Młode, bezlistne pędy są jasnozielone. Rosną zarówno w kierunku poziomym i pionowym. 

Przez zimę, łodygi stają się żółto-brązowe. Kwiaty są  rzadkie i nieistotne z punktu widzenia wyglądu roślin. Są żółto-zielone lub jasnobrązowe.

 

Uprawa
Odmiana jest często uprawiana w oczkach jak i ogrodach.

Roślina ta jest żadko atakowana przez szkodniki. Należy jednak pilnować aby miała ciągle wilgotne podłoże. 

Pielęgnacja situ ogranicza sie do usunięcia starych pędów wiosną..Nadaje się do uprawy w  pojemnikach jako roślina  doniczkowa. Pędy są używane w kompozycji kwiatowych.

 

 

Sadzenie

 

Sadzonki  sadzimy w oczku w  pojemnikach  lub bezpośrednio w dnie w przypadku stawu. Głębokość sadzenia to od  0 do 10cm Podłoże przygotowujemy z mieszanki piachu czarnej ziemi i gliny proporcja okolo 1/1/1 glinę można pominąć . Do podłoża dodajemy nawóz uniwersalny typu osmocote lub koreczki  dostępne w sekcji >>>NAWOZY<<<


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

 

Informacja

 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

 

 

    

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 300 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

PACZKA DOTRZE JUTRO

zamówienie przed 10:00

 


 

© 2020 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.