DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

Irys ENSATA Variegata PIĘKNE FIOLETOWE KWIATY

Kod produktu: Iris
Cena: 11.9 PLN
Dostępna ilość: 86
Czas realizacji: 3 dni
Ilość sztuk: 

Irys ensata Variegata

Kosaciec mieczolistny dorasta do 100 cm wysokości. Wytwarza grube, pełzające kłącza. Liście do 80 cm długości, ciemnozielone (także biało-żółto obrzeżone w odm. "Variegata"), szerokie, mieczowate. Pędy kwiatostanowe niewiele wystające ponad długie liście, zwykle rozgałęzione, składają się z kilku dużych kwiatów średnicy do 20 cm.

 Cechą charakterystyczną kwiatów jest nieco spłaszczony wygląd i wielkość znacznie większa od kwiatów pozostałych gatunków irysów. Kosaciec mieczolistny wymaga żyznej gliniastej, lekko kwaśnej gleby, lubi wilgoć w okresie wegetacji, zimą należy chronić go przed wilgocią. Preferuje stanowiska słoneczne. Polecany do wysadzania przy zbiornikach wodnych, na rabatach.

 

Wysokość: 80cm
Czas kwitnienia: VI-VII
Kolor kwiatów: fioletowy
Kolor liści: biało-zielone
Stanowisko: słoneczne, półcieniste
Strefa: 4
Rodzaj gleby: żyzne, gliniaste, wilgotne


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

 

 

Informacja

 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

 

 

    

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.