DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

LIMNOPHILA Aquatica

 

 

 

 

Przy każdym zakupie przewidywany jest jakiś GRATIS w postaci ciekawej roślinki.

Dajemy tylko i wyłącznie ładne i zdrowe sadzonki.Rośliny akwariowe pochodzą 

z nadwyżek własnej hodowli. Są to rośliny z hodowli podwodnej.

LIMNOPHILA Aquatica

Kod produktu: Limnophila
Cena: 4.99 PLN
Adres e-mail

LIMNOPHILA Aquatica

Cena dotyczy 1 sadzonki

Opis produktu :

Twardość i odczyn wody nie ma  znaczenia, dobrze rośnie w bardzo miękkiej i stosunkowo twardej wodzie.Odczyn – blisko neutralnego lub lekko kwaśny. W kwaśnym środowisku stare rośliny stopniowo zmniejszają tempo wzrostu i stopniowo umierają. Istotne jest, aby wskaźniki te w akwarium były dość stabilne, co uniemożliwia nagłe skoki. Roślina wymaga regularnej wymiany 25% objętości wody. W silnym prądzie wody źle reaguje i ma wolniejszy wzrost. Oświetlenie powinno być tak jasne, wtedy okółki rosną gęsto. Przy silnym świetle wytwarzane poziome pędy, staje się puszysta i bardzo atrakcyjna. Z braku światła łodygi zaczynają znacznie się wydłużać między okółkami liściowymi, które żółkną i zmniejszają średnicę, roślina traci swój urok.

 

 
 

 

 


 

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz :)

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU

KAŻDA ROŚLINKA OPISANA OSOBNO WIĘC NIE BĘDZIE PROBLEMU Z IDENTYFIKACJĄ :)

P O W O D Z E N I A :)


OSTATNIO PRZEGLĄDANE PRODUKTY

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.