DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

PROFESJONALNE PODŁOŻE DO LILII I ROŚLIN WODNYCH 20L

Kod produktu: PODŁOŻE
Cena: 89.99 PLN
Adres e-mail

Profesjonalne podłoże dedykowane do Lilii Wodnych oraz innych roślin w oczku wodnym. 


Nasze podłoże do roślin wodnych to odpowiednio skomponowana specjalistyczna mieszanka zawierająca wszystkie niezbędne składniki.
Podłoże to jest bardzo żyzne, stosowane w naszej szkółce do uprawy roślin wodnych. Jego skład jest skomponowany tak, aby sprostać wysokim wymaganiom nawozowym, jakie posiadają rośliny wodne, a w szczególnosci lilie wodne. Zawiera dodatek specjalnej glinki oraz specjalistycznych nawozów o przedłużonym uwalnianiu. Dodatek nawozu osmocoote firmy ICL gwarantuje stopniowe uwalnianie składników minimalizując ryzyko przedostawania sie składników do wody.
Ziemia nie wymaga dodatkowego nawożenia. Zawiera wszystkie niezbędne składniki, które zapewnia Twoim roślinom bujny wzrost. 


Zalecana pojemność donicy dla Lilii wodnych 
10-20l- lilie wodne miniaturowe
conajmniej 20l lilie wodne duże

Sposób użycia.

Podłoże wsypujemy bezpośrednio do donicy/kosza. Lekko ubijamy do poziomu około 3-5cm poniżej górnej krawędzi donicy.

Na środku robimy otwór, w którym sadzimy roślinę. 
Po posadzeniu podłoże można przysypać 2-3 centymetrową warstwą drobnego żwiru. Żwir zapobiega ewentualnemu wymywaniu podłoża w przypadku dużego ruchu w pobliżu donicy lub podczas kopania przez ryby. 
Podłoże zawiera drobne kolorowe kuleczki, jest to nawóz osmocote o przedłużonym uwalnianiu 5-6 miesięcy.

Ewentualne przedostanie się jego do wody nie ma wpływu na oczko wodne. 

 


 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.