DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

LILIA WODNA James Brydon

 

 

 

 

LILIA WODNA James Brydon

Kod produktu: Nymphaea
Cena: 59.99 PLN
Dostępna ilość: 190
Czas realizacji: 4 dni
Ilość sztuk: 

Lilia wodna James Brydon w kolorze fuksji 

 

Cena dotyczy 1 sadzonki.

 

(Wczesną wiosną jak i jesienią lilie są wysyłane w formie zdrowego kłącza z zawiązką liści).

OPIS :

Lilia wodna James Brydon to wyjatkowo odporna lilia wodna o bardzo ciekawych karminowo fuksjowych kwiatach. Odmiana ta charakteryzuje się wysoką tolerancją, jeżeli chodzi o słonce. Do prawidłowego wzrostu i kwitnienia wystarczy jej 3-4 godziny słońca. Wiekszośc lilli ma znacznie wyższe wymagania świetlne. Jest to odmiana obficie kwitnąca,. Jej ozdobą są zarówno jaskrawe kwiaty w kształcie kielicha (piwonii) jak i brązowo-bordowe ubarwione młode liście. Odmiana polecana do każdego zbiornika, oczka stawu a nawet do miniaturowych oczek.

Kolor kwiatów: intensywnie czerwone  (kolor fuksji)

Najpopularniejsza odmiana do małego oczka. Zdrowa i niezawodna. Roślina bardzo żywotna, odporna na choroby.

Głębokość sadzenia: 30-80 cm

Stanowisko: Znosi stanowisko półcieniste

Kwitnie: od czerwca do września

ROŚLINA W PEŁNI MROZOODPORNA

 

Nymphaea James Brydon - jak sadzić? 

 

Lilie wodne Nymphaea James Brydon rozwijają się w spokojnej wodzie, więc nie należy sadzić je w pobliżu kaskady lub fontanny, szczególnie tam, gdzie woda może przelewać się na ich liście.

 

Na początku dobrze postawić je trochę płycej, woda jest cieplejsza i pozwala to na szybszą aklimatyzację. Gdy lilia się rozrośnie, stopniowo zanurzamy ją na docelową głębokość.

 

Lilię Nymphaea James Brydon należy posadzić do większego pojemnika co najmniej 15-20l donica bądź kosz 28x28cm.

 

Ziemia powinna być żyzna najlepiej z dodatkiem nawozu Osmocote o przedłużonym działaniu do lilii wodnych.


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

 

Informacja

 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

 

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.