DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

10 x Rozpław lancetowaty Niebieski

Kod produktu: Pontederia
Cena: 129.99 PLN
Dostępna ilość: 3
Czas realizacji: 3 dni
Ilość sztuk: 

Rozpław Lancetowaty Niebieski - 10 sztuk

Cena dotyczy 10 sadzonek z doniczki P9. Dla bezpieczeństwa rośliny wysyłane są bez doniczek.

Informacje o Produkcie

  • Rodzina: Pontederiaceae
  • Stanowisko: Słoneczne, półcieniste; woda do 30-50 cm
  • Wysokość: 90-150 cm
  • Kwitnienie: Czerwiec-Sierpień (VI-VIII)

Rozpław lancetowaty Niebieski charakteryzuje się wąskimi, lancetowatymi, błyszczącymi liśćmi oraz pięknymi, niebieskimi kwiatami. Roślina ta bujnie rośnie w nieco głębszej strefie przybrzeżnej, preferując żyzne podłoże i stanowisko słoneczne.

Sadzenie

Sadzonki należy sadzić w oczku wodnym w pojemnikach lub bezpośrednio w dnie stawu. Optymalna głębokość sadzenia wynosi od 0 do 30 cm. Podłoże powinno być przygotowane z mieszanki piachu, czarnej ziemi i gliny w proporcji 1:1:1 (glinę można pominąć). Do podłoża warto dodać nawóz do lilii wodnych i roślin kwitnących, np. w formie koreczków.

Zalecenia Pielęgnacyjne

  • Roślina wymaga intensywnego nawożenia,
  • Podłoże powinno być żyzne, a stanowisko słoneczne lub półcieniste,
  • Regularne nawożenie jest kluczowe dla bujnego wzrostu i obfitego kwitnienia.

Pontederia lanceolata to doskonały wybór do oczek wodnych i stawów, wprowadzający piękno i kolor do każdego ogrodu wodnego. Zadbaj o odpowiednie stanowisko i regularne nawożenie, aby cieszyć się jego urokiem przez całe lato. 


Informacja

 

KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI, SĄ OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW. DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN! ROŚLINY SĄ BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU. 

 

Po otrzymaniu przesyłki zaleca się jak najszybsze posadzenie otrzymanych sadzonek do gruntu oraz odpowiednie nawodnienie, w przeciwnym razie istnieje ryzyko, że obumrą - są to żywe rośliny!

 

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji, jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptację roślin w nowym środowisku, ponieważ na nią wpływają różnorodne czynniki niezależne od nas (takie jak pogoda, rodzaj podłoża, stosowane nawozy, oraz czas, w jakim rośliny zostały posadzone). Ze względu na żywotność roślin, nie ma możliwości zwrotu.

 

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.