DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

Liliowiec DOUBLELICIOUS Hemerocallis

 

 

SADZENIE LILIOWCÓW :

 

Idealnymi terminami sadzenia są kwiecień i wrzesień, kiedy panują korzystne warunki pogodowe. Jednak jako rośliny niewymagające, posadzone w innym terminie, także świetnie się zaaklimatyzują. Sadząc lub przesadzając liliowce na nowe stanowisko, powinniśmy przyciąć wszystkie liście o połowę. Rośliny najłatwiej rozmnożyć wiosną przez podział rozrośniętych kęp. Każdy otrzymany okaz sadzimy w wybranym miejscu i obficie podlewamy.

Liliowiec DOUBLELICIOUS Hemerocallis

Kod produktu: Hemerocallis
Cena: 22.99 PLN
Dostępna ilość: 8
Czas realizacji: 3 dni
Ilość sztuk: 

LILIOWIEC HEMEROCALLIS DOUBLELICIOUS 

 

Cena dotyczy sadzonki w doniczce. Dla bezpieczeństwa rośliny wysyłamy bez doniczek. 

 

Interesujący liliowiec ogrodowy, intensywnie kwitnący o pomarańczowym ubarwieniu.
Niewymagający szczególnej pielęgnacji. Pięknie uzupełnia rabaty i ciekawie prezentuje się nad akwenami wodnymi. Bylina wzrastająca do 65 cm. Kwiatypomarańczowe o wielkości ok 15cm. Jest łatwa w uprawie, dobrze znosi niska temperaturę, odporna na choroby i szkodniki. Liliowiec jest odporny na mróz, a na jednym stanowisku może rosnąć przez kilka lat. Mimo, że nie ma specjalnych wymagań wiosną warto wokół niego rozłożyć kompost.

Odmiana Doublelicious rośnie w glebie: żyznej, wilgotnej i suchej, zasadowej.
Preferuje stanowisko: nasłonecznione lub lekko zacienione.

 

 

Wysokość docelowa

65 cm

Kwiaty

rudopomarańczowe z żółtą gardzielą, podwójne

Termin kwitnienia

VI-VII

Stanowisko

słoneczne, lekko ocienione
 

Gleba

przeciętna, umiarkowanie wilgotna

 


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

​​

 

UWAGA!!! 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

     

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.