DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

Lilia wodna Pink Explosion

Kod produktu: Nymphaea
Cena: 399 PLN
Dostępna ilość: 3
Ilość sztuk: 

Lilia wodna Pink Explosion

 

Cena dotyczy 1 sadzonki.

( wczesną wiosną jak i jesienią lilie są wysyłane w formie zdrowego kłącza z zawiązką liści)

 

Ta odmiana lili wodnych zachwyca swoim niezwykłym wyglądem i intensywnie różowymi kwiatami, które dodadzą Twojemu ogrodowi wodnemu niezwykłego uroku. Charakteryzuje się ona kwiatami o intensywnym różowym kolorze. Ich płatki są delikatne, pachnące i wyróżniają się pięknym kształtem.

 

Kwiaty są wielkości 10-15 cm.

Liście 10-20 cm szerokości.

Kwitnie obficie od czerwca do września.

Głębokość sadzenia od 60-120 cm.

Stanowisko słoneczne lub półcień (w cieniu lilie kwitną mniej obficie).

Dopóki lilia się nie rozrośnie proponujemy,

aby umieścić ją płyciej, z czasem przenieść na docelową głębokość.

Liście lilii dobrze hamują nadmierne nagrzewanie się wody, zacieniają ją dzięki temu nie rozrastają się glony.

Rośliny na początku sezonu są mniejsze z młodymi liśćmi, w pełni wegetacji rozrastają się i są duże, z kwiatostanami.

 

Lilia wodna Pink Explosion to nie tylko piękna roślina ozdobna, ale także przyciąga wiele pożytecznych dla ekosystemu organizmów, takich jak pszczoły i motyle. Jej kwiaty stanowią doskonałe miejsce do odpoczynku dla owadów zapylających, przyczyniając się do ekologicznego równowagi w ogrodzie. Jeśli marzysz o ogrodzie wodnym o romantycznym i delikatnym wyglądzie, Lilia wodna Pink Explosion będzie doskonałym wyborem. Jej intensywnie różowe kwiaty i bujna zieleń liści sprawią, że Twój ogród stanie się oazą spokoju i piękna.

 

W naszej ofercie posiadamy również wysokiej jakości nawozy do roślin wodnych.

 


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

 

Informacja

 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁA PRZEDSPRZEDAŻ

        NA SEZON 2024

 


 

© 2023 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.