DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

Lilia wodna MARLIACEA CARNEA

Kod produktu: Nymphaea
Cena: 54.99 PLN
Dostępna ilość: 1
Czas realizacji: 3 dni
Ilość sztuk: 

Piękna i czarująca Lilia Wodna Marliacea Carnea

Cena dotyczy 1 sadzonki (wczesną wiosną jak i jesienią lilie są wysyłane w formie zdrowego kłącza z zawiązką liści)

Lilia wodna Marliacea Carnea o dużych, półpełnych różowych kwiatach na pierwszy rzut oka wyglądają jak białe z żółtym środkiem. Ta odmiana lilii wodnej nadaje się do każdej wielkości stawu, zwłaszcza średnich i dużych.

Podstawowe informacje

o Lilii Wodnej Marliacea Carnea

Wielkość kwiatów: 10-12 cm.
Szerokość liści: 20-25 cm
Kwitnięcie: od czerwca do września.
Głębokość sadzenia: od 60 do 120 cm.
Stanowisko: słoneczne lub półcień (w cieniu Marliacea Carnea kwitnie mniej obficie).
Dopóki lilia się nie rozrośnie, proponujemy, aby umieścić ją płycej, z czasem przenieść na docelową głębokość. Liście Nymphaea Marliacea Carnea dobrze hamują nadmierne nagrzewanie się wody, zacieniają ją, dzięki temu nie rozrastają się glony.

Rośliny na początku sezonu są mniejsze z młodymi liśćmi, w pełni wegetacji rozrastają się i są duże, z kwiatostanami. 

Interesują Cię rośliny do oczka wodnego? W ofercie naszego sklepu znajdziesz także inne rośliny pływające, która sprawią, że Twój staw będzie wyglądał magicznie. Przekonaj się sam!


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

 

Informacja

 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.