DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

LILIA WODNA GONNERE Królowa Śniegu

Kod produktu: Nymphaea
Cena: 79.99 PLN
Dostępna ilość: 54
Czas realizacji: 4 dni
Ilość sztuk: 

LILIA WODNA PEŁNA BIAŁA GONNERE

Cena dotyczy 1 sadzonki.

( wczesną wiosną jak i jesienią lilie są wysyłane w formie zdrowego kłącza z zawiązką liści)

Co warto wiedzieć o białej lilii wodnej?

Biała lilia wodna to wyjątkowa roślina. Nazywa się ją „śniegową kulą” lub „królową śniegu”. Elegancka. Wielopłatkowa – ilość płatków dochodzi nawet do 70 (większość odmian grzybieni ma od 20 do 30 płatków). Kwiat ma kształt kulisty.

Kwiaty pozostają długo otwarte. Jej dodatkową zaletą jest to, że łatwo przystosowuje się do każdej wielkości sadzawki (oprócz tych naprawdę miniaturowych).

Lilia wodna Królowa Śniegu została wyróżniona AGM (Award of Garden Merit) – nagrodą brytyjskiego Królewskiego Towarzystwa Ogrodniczego za szczególne walory ogrodowe.

Lilie wodne wymagają żyznego podłoża i słonecznego miejsca - będą wówczas obficie kwitły.

 

Lilia Gonnere rośnie dość dobrze, choć nie tworzy zbyt okazałych kłączy. Generalnie jest to lilia

łatwa w uprawie wielkości sredni+ kwiaty białe półpełne ( jedne z najładniejszych kwiatów w kolorze białym)

Nymphaea Gonnere - jak sadzić?

Nymphaea Gonnere rozwijają się w spokojnej wodzie, więc nie należy sadzić je w pobliżu kaskady lub fontanny, szczególnie tam, gdzie woda może przelewać się na ich liście.

 

Na początku dobrze postawić je trochę płycej, woda jest cieplejsza i pozwala to na szybszą aklimatyzację. Gdy lilia wodna pełna biała się rozrośnie, stopniowo zanurzamy ją na docelową głębokość.

 

Posadzić do większego pojemnika co najmniej 15-20 l donica bądź kosz 28x28 cm.

 

Ziemia powinna być żyzna najlepiej z dodatkiem nawozu osmocote o przedłużonym działaniu do lilii wodnych.

 

W naszym sklepie znajdziesz sprawdzone nawozy do roślin wodnych i bagiennych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 

 


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

 

Informacja

 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

 

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.