DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

Funkia WOLVERINE HOSTA

Kod produktu: HOSTA
Cena: 20.99 PLN
Dostępna ilość: 141
Czas realizacji: 3 dni
Ilość sztuk: 

Hosta Wolverine w językowatym kształcie

Cena dotyczy 1 doniczki. Dla bezpieczeństwa wysyłane bez doniczek.

Jedna z najciekawszych i niesamowicie przyciągających uwagę bylin ciemnozielonych tworzących regularną rozetę. Wysokością sięga 35 cm, a szerokością 90 cm. Okres kwitnienia przypada na lipiec – sierpień. Liście Hosta Wolverine są kształtu językowatego o bardzo szerokich marginesach i ciemno-zielonym kolorze, wiosną jasno-zielonym kolorze, a w trakcie sezonu liście przybierają odcień kremowy.

 

Kolor kwiatów Wolverine Hosta oscyluje między białym a lawendowym. Roślina preferuje warunki półcieniste i cieniste oraz wilgotne. Podłoże najlepiej, aby było próchnicze, gliniasto-piaszczyste, bardzo wilgotne. Swoją barwną odmianą rozświetli każdy zakątek naszego ogrodu.

Sadzenie Funkia Hosta Wolverine

1. Wykopujemy dołek odpowiedniej wielkości (nieco większy niż system korzeniowy).

2. Wlewamy do dołka wodę do wysokości prawie połowy jego wysokości (więcej lub mniej w zależności od rodzaju gleby i stanu jej wilgotności).

3. Rozkładamy system korzeniowy i wkładamy go do dołka.

4. Zasypujemy dołek wydobytą z niego ziemią i lekko zagęszczamy.

5. Podciągamy Funkia Hosta Wolverine do góry, aż znajdzie się na właściwej wysokości w stosunku do poziomu gruntu.

6. Lekko ugniatamy ziemię (ziemia będzie miała konsystencję błota).

Jeśli szukasz innych roślin do ogrodu, to mogą Cię zainteresować także liliowce, które dostępne są w naszej ofercie. Sprawdź już teraz!


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

​​

UWAGA!!! 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

     

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.