DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

Funkia LAKESIDE DRAGONFLY Hosta Ważka nad Jeziorem

Kod produktu: HOSTA
Cena: 22.99 PLN
Dostępna ilość: 89
Czas realizacji: 3 dni
Ilość sztuk: 

Funkia Lakeside Dragonfly o pięknych liściach

Cena dotyczy 1 doniczki. Dla bezpieczeństwa wysyłane bez doniczek.

Funkia Lakeside Dragonfly to ciekawa, niska odmiana o niezwykłych liściach oraz szybkim tempie wzrostu. Bardzo oryginalna nazwa ma się kojarzyć z ważką. Liście wydłużone, pofalowane, zwężające się, ostro zakończone o ładnym kontrastowym zabarwieniu. Zielone centrum otoczone szerokim kremowym lub białym marginesem. Bardziej żółte obrzeżenie jest wiosną, potem blednie. Hosta Lakeside Dragonfly posiada bladolawendowe kwiaty, które można podziwiać latem w lipcu.

Stanowisko cieniste, półcieniste
Wysokość 32-48cm
Szerokość  max 70cm

Sadzenie hosty Lakeside Dragonfly:

1. Wykopujemy dołek odpowiedniej wielkości (nieco większy niż system korzeniowy),
2. Wlewamy do dołka wodę do wysokości prawie połowy jego wysokości (więcej lub mniej w zależności od rodzaju gleby i stanu jej wilgotności),
3. Rozkładamy system korzeniowy i wkładamy go do dołka,
4. Zasypujemy dołek wydobytą z niego ziemią i lekko zagęszczamy,
5. Podciągamy roślinę do góry, aż znajdzie się na właściwej wysokości w stosunku do poziomu gruntu,
6. Lekko ugniatamy ziemię (ziemia będzie miała konsystencję błota).


Jeśli szukasz więcej ciekawych roślin do ogrodu koniecznie przejrzyj naszą ofertę - znajdziesz w niej także paprocie ogrodowe i byliny ozdobne


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

​​

UWAGA!!! 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

     

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.