DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

Rozchodnik Karpacki Autumn JOY

 

 

Rozchodnik Karpacki Autumn JOY

Kod produktu: Sedum
Cena: 18.99 PLN
Adres e-mail

ROZCHODNIK KARPACKI

SEDUM AUTUMN JOY

 

Cena dotyczy 1 sadzonki. Dla bezpieczeństwa wysyłane bez doniczek


Ta odmiana znana jest z tego, że kwitnie późnym latem i wczesną jesienią stąd nazwa " Jesienna Radość " :)

Dużą zaletą rozchodnika jest łatwość w uprawie oraz jego wytrzymałość i trwałość ponadto duża odpornoćć na szuszę, dlatego wymaga głównie podlewania podczas dłuższych okresów suszy. Odmiana dorastająca do 50 cm wysokości.

Rozchodnik ma półkolisty pokrój i wygląda pięknie w okresie kwitnienia, który przypada od sierpnia do października. Roślina ma ciemno różowe pędy, z których wyrastają płaskie kwiatostany pełne niewielkich kwiatów w kolorze różowym, amarantowym.Rozchodnik preferuje stanowiska słoneczne i przeciętna glebę.
Rozchodnik karpacki Autumn Joy doskonale nadaje się do ogródków przydomowych, skalnych i naturalnych, a także do rabat bylinowych.
Pięknie wygląda posadzony z trawami ozdobnymi czy niewielkimi krzewami.

 

Kwiat: różowy, amarantowy
Barwa liści: zielona
Wysokość: do 50 cm
Okres kwitnienia: VIII-X
Stanowisko: słoneczne
Zimowanie: mrozoodporna

 

 


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

​​

 

UWAGA!!! 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

     

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.