DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

LAWENDA HIDCOTE

Kod produktu: lavandula
Produkt Niedostępny
Cena: 15.99 PLN
Adres e-mail

Lawenda Hidcote o aromatycznym zapachu

Cena dotyczy sadzonki z doniczki 1L

Lawenda Hidcote jest niskim i aromatycznie pachnącym półkrzewem. Dorasta do 0,5 m wysokości i podobnej średnicy. Kwiaty są drobne, ciemnofioletowe, zebrane w grube kłosy wyniesione ponad liście na cienkich, zielonych łodyżkach. Rośliny kwitną od końca czerwca do połowy sierpnia. Lavendua Hidcote nadaje się do uprawy w ogrodzie jak również w doniczce dobrze zimuje, choć wymaga ochrony. Krzew jest miodododajny i ma właściwości lecznicze.

Sadzenie Lawendy Hidcote: 

  • roślina ciepłolubna
  • najlepiej sadzić ja w miejscach  słonecznych, zacisznych oraz osłoniętych  zimą przed wysuszającymi, mroźnymi wiatrami.
  • nie lubi mokrych podłoży, ważne jest, aby lawendę sadzić w przepuszczalnym, ciepłym, luźnym i zasadowym podłożu, zbyt ciężkie podłoże należy rozluźnić np. piaskiem, a także wzbogacić kompostem.

Lavendula Hidcote - zastosowanie: 

Lawenda Hidcote w ogrodzie nadaje się na rabaty, tarasy i balkony oraz ogródki skalne. Dobrze komponuje się z różami, liliowcami czy funkiami można też ją uprawiać w doniczce. Jej zapach wabi do siebie pszczoły i motyle, a odstrasza komary i mszyce.

Szukasz również innych roślin do swojego ogrodu? Zobacz funkie, trawy, a także gotowe zestawy roślin, znajdujące się w naszej ofercie!


 


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

​​

 

UWAGA!!! 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

     

 


OSTATNIO PRZEGLĄDANE PRODUKTY

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.