DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

Jeżówka Purpurowa DELICIOUS NOUGAT Echinacea

Kod produktu: ECHINACEA
Cena: 24.99 PLN
Adres e-mail

Jeżówka Delicious Nougat z kwiatami przypominającymi pompony

Cena dotyczy sadzonki w doniczce. Dla bezpieczeństwa rośliny wysyłamy bez doniczek.

Jeżówka purpurowa Delicious Nougat jest jedną z ciekawszych odmian, zachwyca kwiatami o ciekawej budowie przypominajacymi puszysty pompon i pięknym ubarwieniu.Swymi efektownymi kwiatami bylina zdobi ogród lub rabatę przez długi czas. Echinacea purpurea Delicious Nougat przyciąga owady zapylające.

Uprawa i sadzenie Echinacea purpurea Delicious Nougat

Stanowisko: słoneczne lub półcieniste
Gleba: Żyzna, przepuszczalna
Wysokość: do 40cm
Kwitnienie: od czerwca do września
Kwiaty: Białe

Jeżówki Delicious Nougat sadzimy w miejscach nasłonecznionych. Choć mogą też rosnąć w półcieniu, jednak mniej obficie wtedy kwitną. Gleba powinna być przepuszczalna i żyzna.
Echinacea purpurea Delicious Nougat nawozimy nawozem do roślin typu osmocote do roślin kwitnących i lilii wodnych, który znajdziesz w naszym sklepie.
 

W naszej ofercie znajdziesz również zestawy roślin do ogrodu - przygotowaliśmy gotowe zestawy, które ozdobią ogród!


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

Tak pakujemy nasze rośliny do wysyłki​​

 

UWAGA!!! 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

     

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.