DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

Paproć Ogrodowa Narecznica Samcza CRISPA CRISTATA Filix-mas

Kod produktu: Dryopteris
Cena: 19.99 PLN
Czas realizacji: 3 dni
Adres e-mail

NARECZNICA SAMCZA

CRISPA CRISTATA

 

DRYOPTERIS

 

Narecznica samcza Crispa Cristata to roślina, której liście są niezwykle interesujące. Mają gęsto ułożone, kędzierzawe frędzle, które przypominają kształtem falujące kosmyki włosów.

To właśnie ta charakterystyczna struktura nadaje roślinie niepowtarzalny wygląd i sprawia,

że jest ona tak wyjątkowa wśród innych roślin ogrodowych.

Roślina ta osiąga wysokość około 30-45 cm i tworzy zwarte kępy liści, które rozwijają się w atrakcyjny sposób. Jej liście są zwykle w odcieniach zieleni, ale mogą mieć także delikatne zabarwienia żółci, srebra i błękitu, co jeszcze bardziej wzbogaca ich wygląd.

Narecznica samcza najlepiej rośnie w miejscach z półcieniem lub cieniem, szczególnie w glebie wilgotnej, dobrze przepuszczalnej i bogatej w próchnicę.

Jest to roślina wieloletnia, która cieszy się długotrwałym sezonem wegetacyjnym.

W okresie letnim narecznica ta może rozwinąć swoje piękne, zielone lub żółte zarodniki na spodniej stronie liści, co dodaje jej jeszcze większej atrakcyjności.

 

 

W ofercie sklepu Wodne Rośliny znajdują się również profesjonalne nawozy do roślin ogrodowych

 

 

 


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

​​

UWAGA!!! 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

     

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.