Miskant LITTLE ZEBRA Piękna Trawa do Ogrodu

Kod produktu: Miscanthus
Cena: 16.99 PLN
Adres e-mail

Miskant chiński odm. Little Zebra 

(Miscanthus sinensis Little Zebra)

cena dotyczy rośliny z doniczki p9

dla bezpieczeństwa wysyłane bez doniczek

 

To karłowata odmiana miskanta dorastająca do około 70-90  cm wys.(w czasie kwitnienia około 100-120cm wys.), o ładnych, gęstych, przewieszających się kępach.

Liście jasnozielone z poprzecznymi, kremowo-złotymi prążkami; wąskie, zwisające równomiernie w dół kępy niemal, że do samej ziemi.

We wrześniu  pojawiają się kwiatostany - początkowo ciemnoróżowe z czasem różowo-srebrzyste wiechy  wznoszące się nad kępą liści, które zdobią roślinę aż do wiosny.

 

Miskant chinski jest rośliną łatwą w uprawie.

Preferuje stanowisko słoneczne i półcieniste; glebę przeciętna do żyznej, wilgotną. Młode sadzonki należy zabezpieczyć przed mrozem. Strefa mrozoodporności 6.

Ta atrakcyjna trawa jest dekoracją ogrodów przydomowych, w stylu naturalistycznym oraz japońskim.Polecany na rabaty, do sadzenia pojedynczo oraz w grupie.

 


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

​​

 

 

UWAGA!!! 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

     

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 200 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

PACZKA DOTRZE JUTRO

zamówienie przed 10:00

 


 

© 2020 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.