ROZPŁAW SERCOWATY ALBA BIAŁY

 

 

 

 

 

ROZPŁAW SERCOWATY ALBA BIAŁY

Kod produktu: Pontederia
Cena: 12.9 PLN
Adres e-mail

 

 

Rozpław sercolistny ALBA-  BIAŁY

Cena dotyczy 1 sadzonki
 

Opis produktu:

Ozdobna roślina wodna, do posadzenia w strefie przybrzeżnejBylina wodna silnie rosnąca , liście wydłużone ciemnozielone wyrastają nad wodę .Efektowne białe kwiatostany utrzymują się przez wiele tygodni aż do wczesnej jesieni, gdy większość roślin wodnych już przekwitła .Roślina wymaga sadzenia w pojemnikach w żyźniejsze podłoże .Lubi miejsce słoneczne i ciepłe .Roślina zimuje się pod lodem ,dlatego na okres zimy pojemnik z rośliną należy postawić głębiej ,poniżej poziomu zamarzania .

 


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

​​

    

 

Informacja

 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 200 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

PACZKA DOTRZE JUTRO

zamówienie przed 10:00

 


 

© 2020 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.