DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

Lilia wodna  NYMPHAEA LEMON MERINGUE

 

Lilie wodne rozwijają się najlepiej w spokojnej wodzie, dlatego nie należy sadzić ich w pobliżu kaskad czy fontann, gdzie woda może przelewać się na liście. Na początku zaleca się umieszczenie rośliny nieco płycej, gdzie woda jest cieplejsza, co ułatwia szybszą aklimatyzację. Gdy lilia się rozrośnie, stopniowo zanurzamy ją na docelową głębokość.

Lilie wodne powinny być sadzone w większych pojemnikach, o pojemności co najmniej 15-20 litrów lub w koszach o wymiarach 28x28 cm. Ziemia powinna być żyzna, najlepiej z dodatkiem nawozu Osmocote o przedłużonym działaniu, przeznaczonego do lilii wodnych.

Lilia wodna NYMPHAEA LEMON MERINGUE

Kod produktu: Nymphaea
Cena: 149 PLN
Czas realizacji: 3 dni
Adres e-mail

Lilia Wodna Lemon Meringue (Nymphaea)

Cena dotyczy 1 sadzonki. Ilość ograniczona!

Wczesną wiosną i jesienią lilie są wysyłane w formie zdrowego kłącza z zawiązką liści - tak też zimują.

Opis Lemon Meringue

Lilia wodna Lemon Meringue to wyjątkowa odmiana o pięknych, dużych kwiatach. Jej kwiaty często wystają kilkanaście centymetrów nad wodę, tworząc efektowny kontrast z dużymi liśćmi. Kwiaty są pełne, o cytrynowo-kremowym kolorze, co nadaje im elegancji i uroku.

Właściwości i Sadzenie

Jest to duża odmiana, której dorosła roślina zajmuje około 1,5 metra kwadratowego. Lilię wodną Lemon Meringue sadzimy na głębokości 60-130 cm, co pozwala jej najlepiej się rozwijać i prezentować swoje piękne kwiaty.

Okres Kwitnienia

 Lemon Meringue kwitnie od wiosny do jesieni, zapewniając długotrwały efekt dekoracyjny w ogrodzie wodnym. Jej pełne kwiaty i duże liście tworzą malowniczy widok, który cieszy oko przez wiele miesięcy.

Pielęgnacja i Zimowanie

Wczesną wiosną i jesienią lilie są wysyłane w formie zdrowego kłącza z zawiązką liści, co pozwala im bezpiecznie zimować. W odpowiednich warunkach lilia wodna żółta Lemon Meringue będzie rosła zdrowo i obficie kwitła przez wiele lat.


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

 

Informacja

 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

 

 

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.