Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

Irys Syberyjski Kosaciec Niebieski

Kod produktu: Iris
Cena: 4.9 PLN
Dostępna ilość: 28
Ilość sztuk: 

 

 
Irys Syberyjski Kosaciec Niebieski

Cena dotyczy SADZONKI przedstawionej na zdjęciu obok

OPIS PRODUKTU

Irys syberyjski ma przepiękny szafirowo – ciemnoniebieski kolor i doskonale nadaje się do obsadzania wodnych zbiorników,  na ogródki skalne, podwyższone rabaty oraz jako element naturalnych kompozycji. Kwitnie w lipcu i sierpniu.  Oprócz przepięknych dekoracyjnych szafirowych kwiatów występujących również w kolorze białym i fioletowym, irys syberyjski wyróżnia się wysokim pokrojem i podłużnymi trawiastymi liśćmi. Ciemnozielone liście zebrane w kępy, które imitują szuwary, wyglądają wyjątkowo efektownie nad oczkiem wodny.

 

 


KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

 

Informacja

 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 300 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

PACZKA DOTRZE JUTRO

zamówienie przed 10:00

 


 

© 2020 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.