Irys Syberyjski Kosaciec Niebieski

Kod produktu: Iris
Cena: 4.9 PLN
Dostępna ilość: 182
Ilość sztuk: 
 
Irys Syberyjski Kosaciec Niebieski

Cena dotyczy SADZONKI przedstawionej na zdjęciu obok

OPIS PRODUKTU

Irys syberyjski ma przepiękny szafirowo – ciemnoniebieski kolor i doskonale nadaje się do obsadzania wodnych zbiorników,  na ogródki skalne, podwyższone rabaty oraz jako element naturalnych kompozycji. Kwitnie w lipcu i sierpniu.  Oprócz przepięknych dekoracyjnych szafirowych kwiatów występujących również w kolorze białym i fioletowym, irys syberyjski wyróżnia się wysokim pokrojem i podłużnymi trawiastymi liśćmi. Ciemnozielone liście zebrane w kępy, które imitują szuwary, wyglądają wyjątkowo efektownie nad oczkiem wodny.

 

DO ZAMÓWIENIA DOŁĄCZAMY KRÓTKI

OPIS- WSKAZÓWKI SADZENIA ROŚLIN :)

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU

KAŻDA ROŚLINKA OPISANA OSOBNO WIĘC NIE BĘDZIE PROBLEMU Z IDENTYFIKACJĄ :)

 


UWAGA!!!

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

     

W okresie wczesnowiosennym większość bylin pozbawiona jest części nadziemnej.. Stopień rozwoju jest ściśle związany z indywidualnymi cechami gatunku.

Niektóre rośliny wymagają do prawidłowego wzrostu ciepłych nocy występujących w naszym klimacie w okresie maja/czerwca, inne zaś intensywnie rozwijają się już w marcu.

 Żywa część rośliny pozostaje pod ziemią. Kupując rośliny w okresie wczesnowiosennym (marzec - kwiecień) należy mieć świadomość, że większość z nich jest wówczas w fazie uśpionej.

Sadzonki takie zwykle nie posiadają jeszcze liści i pędów lub dopiero zaczynają się one rozwijać

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 200 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

PACZKA DOTRZE JUTRO

zamówienie przed 10:00

 

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.