DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

Anemopsis californica pachnąca piękność do oczka

Kod produktu: Anemopsis
Cena: 39.99 PLN
Dostępna ilość: 17
Czas realizacji: 3 dni
Ilość sztuk: 

Anemopsis californica pachnąca piękność do oczka
Cena dotyczy sadzonki z doniczki

(Dla bezpieczeństwa rośliny wysyłamy bez doniczek)

 

Anemopsis californica, znana również jako yerba mansa lub lizard tail, jest wiecznie zieloną rośliną zielarską, pochodzącą z Kalifornii, Arizony, Nowego Meksyku i północnego Meksyku. Rośnie w mokradłach, wzdłuż brzegów strumieni i innych wilgotnych środowiskach.

Roślina ta posiada długie, cienkie liście i wytwarza małe, białe kwiaty zebrane w kłosy. Anemopsis californica ma wiele zastosowań w medycynie ziołowej, w tym jako środek przeciwzapalny, przeciwbakteryjny i przeciwwirusowy. Ma także właściwości przeciwbólowe i antyhistaminowe.

Yerba mansa jest również ceniona przez rdzenne społeczności Ameryki Północnej jako roślina sakralna i stosowana jest w rytuałach religijnych. W kulturze zachodniej roślina ta stała się popularna jako roślina ozdobna i często sadzona jest w ogrodach wzdłuż stawów i wodnych środowisk.

Anemopsis californica może być rozmnażana zarówno z nasion, jak i metodami wegetatywnymi, takimi jak podział lub sadzonki.

 

SADZENIE

 

Sadzonki  sadzimy w oczku w  pojemnikach  lub bezpośrednio w dnie w przypadku stawu. Głębokość sadzenia to od  0 do 10cm Podłoże przygotowujemy z mieszanki piachu czarnej żyznej ziemi proporcja okolo 1/1 glinę można pominąć .

Do podłoża dodajemy nawóz do lilii wodnych i roslin kwitnących typu osmocote lub koreczki .

Link do nawozu>>>NAWOZY<<< 

 

 

 

KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

 

Informacja

 

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej posadzić otrzymane sadzonki do gruntu i   odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , czas po jakim rośliny zostały posadzone) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.