DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

Lilia wodna Pink Explosion

Kod produktu: Nymphaea
Cena: 199 PLN
Dostępna ilość: 1
Czas realizacji: 3 dni
Ilość sztuk: 

Lilia wodna PINK EXPLOSION - Nymphaea

 

Cena dotyczy 1 sadzonki. Wczesną wiosną jak i jesienią lilie są wysyłane w formie zdrowego kłącza z zawiązką liści

 

Nymphaea Pink Explosion to odmiana lilii wodnych, które zachwycają swoim niezwykłym wyglądem i intensywnie różowymi kwiatami. Dodają one ogrodowi wodnemu niezwykłego uroku. Lilia wodna Pink Explosion to nie tylko piękna roślina ozdobna, ale także przyciągająca wiele pożytecznych dla ekosystemu organizmów, takich jak pszczoły i motyle. 

 

Charakterystyka lilii wodnej Pink Explosion:

  • Kwiaty: o intensywnym różowym kolorze. Ich płatki są delikatne, pachnące i wyróżniają się pięknym kształtem; wielkość 10-15 cm,
  • Liście: 10-20 cm szerokości,
  • Kwitnięcie: od czerwca do września,
  • Głębokość sadzenia: od 60-120 cm,
  • Stanowisko: słoneczne lub półcień (w cieniu lilie kwitną mniej obficie).

Dopóki liliowiec się nie rozrośnie proponujemy, umieścić go płycej, a z czasem przenieść na docelową głębokość. Liście lilii dobrze hamują nadmierne nagrzewanie się wody, zacieniają ją, dzięki temu nie rozrastają się glony. Rośliny na początku sezonu są mniejsze z młodymi liśćmi, w pełni wegetacji rozrastają się i są duże, z kwiatostanami.

Jeśli marzysz o ogrodzie wodnym o romantycznym i delikatnym wyglądzie, Lilia wodna Pink Explosion będzie doskonałym wyborem. Jej intensywnie różowe kwiaty i bujna zieleń liści sprawią, że Twój ogród stanie się oazą spokoju i piękna.

 

W naszej ofercie posiadamy również wysokiej jakości nawozy do roślin wodnych.


Informacja

 

KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI, SĄ OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW. DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN! ROŚLINY SĄ BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU. 

 

Po otrzymaniu przesyłki zaleca się jak najszybsze posadzenie otrzymanych sadzonek do gruntu oraz odpowiednie nawodnienie, w przeciwnym razie istnieje ryzyko, że obumrą - są to żywe rośliny!

 

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji, jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptację roślin w nowym środowisku, ponieważ na nią wpływają różnorodne czynniki niezależne od nas (takie jak pogoda, rodzaj podłoża, stosowane nawozy, oraz czas, w jakim rośliny zostały posadzone). Ze względu na żywotność roślin, nie ma możliwości zwrotu.

 

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

RUSZYŁY   WYSYŁKI

        SEZON 2024

 


 

© 2024 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.