DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

ZESTAW NR 13 ROŚLINY MROZOODPORNE PŁYWAJĄCE+ BRZEG (MAŁE OCZKO)

Cena: 79.99 PLN
Dostępna ilość: 5
Ilość sztuk: 

 

Zestaw NR 13 MIX Roślin

 

ZESTAW ZAWIERA NASTĘPUJĄCE ROŚLINY MROZOODPORNE / ZIMUJĄCE :

 

PŁYWAJĄCE:

 1. Wywłócznik 2 szt
 2. Osoka Aloesowata 1szt
 3. Okrężnica Bagienna 2szt
 4. JASKIER ALBO MOCZARKA W ZALEŻNOŚCI OD DOSTĘPNOŚCI - 2 SZT
 5. Orzech Wodny Kotewki 2szt
 6. Gałęzatka 1szt

DO NASADZENIA W STREFIE PRZYBRZEŻNEJ 0-10CM

 1. Kropidło Wodne Flamingo 2 sadzonki
 2. Przetacznik Bobowniczek 2 sadzonki
 3. Niezapominajka Błotna 2sadzonki
 4. Kaczeniec Błotny 1 szt
 5. Mięta Nadwodna 1szt
 6. Przęstka pospolita 4 sadzonki
 7. Irys żółty 1szt
 8. Tatarak zwyczajny 1 szt

 

 

Zaaranżuj olśniewające oczko wodne i dopasuj do niego rośliny, dzięki którym zyska ono jeszcze więcej charakteru oraz naturalności. Przykładowo natleniające rośliny wodne, znajdujące się cały rok pod wodą, produkują bardzo duże ilości tlenu w oczku. Ponadto wiele roślin do oczka zapewnia także cień oraz usuwa z wody składniki, co pomaga ograniczyć rozwój glonów w wodzie.


 

KAŻDA Z NASZYCH ROŚLIN POSIADA SWÓJ PASZPORT. WSZYSTKIE WORECZKI, DO KTÓRYCH WKŁADAMY ROŚLINKI SĄ  OZNAKOWANE DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW.

DOŁĄCZAMY RÓWNIEŻ KRÓTKI OPIS SADZENIA ROŚLIN !!!

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU.

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz

P O W O D Z E N I A :)

 
 

UWAGA!!!

Po otrzymaniu przesyłki należy jak najszybciej włożyć rośliny do zbiornika wodnego i  odpowiednio nawilżyć w przeciwnym razie obumrą - są to żywe rośliny!

Wysyłamy rośliny ukorzenione w dobrej kondycji , jednak nie ponosimy odpowiedzialności za adaptacje roślin w nowym środowisku ,ponieważ ma na to wpływ wiele czynników

niezależnych od nas .(Pogoda, podłoże, nawozy , woda , czas po jakim rośliny zostały umiejscowione ) . Ze względu na to ze są to żywe rośliny nie ma możliwości zwrotu .

 

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 300 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN

 

transport

PACZKA DOTRZE JUTRO

zamówienie przed 10:00

 


 

© 2021 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.