DOPISZ SIĘ

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (Perfekt Klik Sylwia Grzelak wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej NIP: 911-191-40-73, REGON: 021134299, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@wodne-rosliny.pl tel.574521268) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wodne rośliny

Sklep z roślinami do oczka wodnego i ogrodu z własnej hodowli. Szeroki wybór gatunków i zestawów online oraz stacjonarnie w Ostrzeszowie. Zapraszamy na zakupy!

LUDWIGIA ARCUATA

 

Przy każdym zakupie przewidywany jest jakiś GRATIS w postaci ciekawej roślinki.

Dajemy tylko i wyłącznie ładne i zdrowe sadzonki.Rośliny akwariowe pochodzą 

z nadwyżek własnej hodowli. Są to rośliny z hodowli podwodnej.

LUDWIGIA ARCUATA

Kod produktu: Ludwigia
Cena: 2.29 PLN

AKTUALNIE ROSNĘ...

Adres e-mail

LUDWIGIA ARCUATA

Cena dotyczy 1 sadzonki

Opis produktu : Roślina na 2-3 Plan 

W warunkach akwariowych roślina ta dorasta do sporych rozmiarów, często jak może to wyrasta ponad powierzchnię wody. Łodygi i liście  są koloru zielonego z czerwonym odcieniem, forma nadwodna ma bardziej intensywne kolory. Często kwitnie tworząc żółte kwiatostany osadzone w kącikach liści. System korzeniowy słabo rozwinięty.

UPRAWA: Jest stosunkowo łatwa w uprawie ale do prawidłowego rozwoju potrzebuje odpowiedniej ilości światła i odpowiednio żyznego podłoża. Przy dobrych warunkach uprawy szeroko się rozrasta i wybarwia na czerwono.

Woda w akwarium powinna mieć następujące parametry: temperatura w zakresie 20 do 28 ° C. Najlepiej rośnie w lekko kwaśnej (pH 6-8), miękkiej lub średnio twardej wodzie. W wodzie o pH większym niż 7,5 rośnie wolno.

Rozmnażamy przez podział pędów. Odcięte pędy o długości około 10 cm umieszczamy w podłożu gdzie ukorzenią się i będą rosły jak roślina mateczna.

 

 
 

 

 


 

Kupując produkty z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz :)

ROŚLINY BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANE I ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU

KAŻDA ROŚLINKA OPISANA OSOBNO WIĘC NIE BĘDZIE PROBLEMU Z IDENTYFIKACJĄ :)

P O W O D Z E N I A :)


OSTATNIO PRZEGLĄDANE PRODUKTY

 


paczka

DARMOWA DOSTAWA
od kwoty 500 zł

 

support

INFORMACYJNY NA TEMAT ROŚLIN
+48 795-688-594

 

transport

RUSZYŁA SPRZEDAŻ

        NA SEZON 2023

 


 

© 2023 Perfekt Klik: Rośliny wodne do oczka i ogrodu

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.